Ana Sayfa Haberler DISNEY INFINITY 3.0 OYUN DÜNYASINI SARSACAK

DISNEY INFINITY 3.0 OYUN DÜNYASINI SARSACAK

0

Disney Infinity 2.0; iOS, Android ve Apple TV versiyonları store’larda satışa sunulacak. PC oyun alımlarının kesilmesi ile Disney, Infinity 3.0 oyunuyla büyük bir adım atmış oluyor.

Disney Infinity, 30 Eylül‘de PC için piyasaya sürülecek; iOS ve Android versiyonları kendi mağazalarına eklenecek ve artık oyuna giriş mümkün olacak. Apple TV oyuncuları için de oyuna giriş mümkün olacak, ancak gerçek App Store‘dan silinecektir. Disney Infinity 2.0 ve 3.0 olsa da çevrimiçi, Steam kullanılabilecek ve toplum özellikleri devre dışı bırakılacaktır. En önemlisi, Oyuncak Kutuları fazla olacaktır. Ekibi gözden geçirmek ve tüm konsol, mobil ve PC sürümleri arasında yeni Oyuncak Kutuları olabilecek. Ancak, Apple TV ve Windows 8 ya da Windows 10 için 3 Mart 2017‘de oyun indirmeye sunulacak.

disinfi-1

Oyun içi satın alma Windows 8 ve Windows 10 sürümlerinde de aktif olacak. 3 Mart günü, Apple TV‘de ve Windows sürümlerinde artık oynanabilir hale gelecek ve tüm taksit ve çevrimiçi hizmetler oyuncuların kullanımına sunulacak. Online ya da topluluk özelliklerine erişim sağlanamayacaktır. Buna rağmen online özellik Disney Infinity oyun konsolu versiyonları için çalışır halde kalacak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.