Ana Sayfa Haberler DEEZER UYGULAMASI

DEEZER UYGULAMASI

0

Önceleri “.mp3” formatında bilgisayarlara depolanıp telefonlara kopyaladığımız müziklere ulaşmak artık çok daha kolay. İnternet üzerinden müzik dinlemek isteyenler için geliştirilen uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor. “Deezer” da bu uygulamalardan biri. Biz de bu uygulamayı sizler için inceledik.

Öncelikli olarak akıllı telefonlarımızın uygulama marketlerine girerek Deezer uygulamasını cihazımıza kuruyoruz.

d1

Daha sonra açılan program ana menüsünde sağ altta bulunan “ara” bölümüne basarak açılan ekran dinlemek istediğimiz şarkını veya sanatçının adını yazıyoruz.

d2 d3

Deezer Online Müzik dinleme platformadaki obje sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve yükselen internet bağlantısı kaliteleri sayesinde online olarak müzik dinlemek nerdeyse müzik telefonumuzda yüklüymüşcesine kolaylaşıyor.

Bulunan müziklerin istediğimiz şekilde sıralabiliyoruz. Dilersek kendi favori listemizi oluşturarak birden fazla sanatçının şarkılarını tek bir listede saklayabiliyoruz. Dilersek de müziği Deezer platform üzerinden telefonumuzda Deezer için ayrılmış alana indirebiliyoruz. Ve yine Deezer uygulamasının içerisinden bu müziği internete bağlı değilken de dinleyebiliyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

d4 d5

Kontrol panelimizi kullanarak favori sanatçılarımıza,albümlerimizi ve çalma listelerimize ulaşabiliyoruz.

Aynı zamanda müziklerin indirilirken kullanabileceği alanı,hangi bağlantı ileineceğini ve ses ayarlarını kontrol edebiliyoruz.

d6 d7 d8

Deezer i indirdiğinizde sizlere deneme süresi olarak 15 gün süre veriyor. Deezer.com üzerinden üyelik oluşturduğunuzda ise bu deneme süresi 30 güne çıkıyor. Daha sonra ki dönemlerde Deezer i beğenir ve kullanmaya devam etmek isterseniz aylık 9.99 TL ye abonelik satın alabiliyorsunuz.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA