Ana Sayfa Oyun Cyberpunk 2077 Oyunu Piyasaya Sürüldüğünde 464 Sayfalık Devasa Bir Strateji Kılavuzu Sunuyor

Cyberpunk 2077 Oyunu Piyasaya Sürüldüğünde 464 Sayfalık Devasa Bir Strateji Kılavuzu Sunuyor

0

Bu sayı gerçekten oyuncuları büyülüyor.

İnternette adlandırabileceğiniz hemen hemen her oyun için kullanıcı kılavuzlarıyla doludur, ancak yine de fiziksel bir strateji kılavuzu hakkında güzel bir nokta var. Cyberpunk 2077 bir tane alıyor ve sadece düzgün bir sehpa kitabı gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda 464 sayfa uzunluğunda bir boğmaca. Gerçekten de Tolstoy oranlarında bir kitap ile önlere çıkıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Cyberpunk 2077: The Complete Official Guide, 10 Aralık’ta oyunun yanında yayınlanıyor ve oldukça kapsamlı ve güçlü görünüyor: “tüm önemli oyun sistemlerinin özelliklerini” ve her görev için adım adım açıklamaların yanı sıra, kitap olası seçenekleri gösteren bir akış şeması ve her bir görevin doruk noktalarına ve bunların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiklerine kadar birçok detayı gösteriyor.

Bunun resmi bir rehber olduğu kesin bir şekilde vurgulanmalıdır: Amazon’da halihazırda mevcut olan bir avuç resmi olmayan rehber var ve muhtemelen onları satın almaktan kaçınmak istersiniz. Henüz piyasaya sürülmemiş bir oyun için, CD Projekt Red’in onayı olmadan bir strateji rehberi olduğunu iddia eden her şey muhtemelen sahtedir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA