Ana Sayfa Bilgisayar CORSAIR’DEN EN İYİ DONANIMLI OYUNCU BİLGİSAYARI GELİYOR!

CORSAIR’DEN EN İYİ DONANIMLI OYUNCU BİLGİSAYARI GELİYOR!

0
Paylaş
Corsair en iyi oyun bilgisayarı, Lenovo bilgisayar silindir tasarım, Samsung bilgisayar silindir tasarım, Mac Pro silindir tasarım, Corsair One Oyuncu bilgisayarı, Corsair One özellikleri, Corsair One Fiyatı, Corsair One Nvidia GeForce GTX 1080, Corsair One Gaming Dekstop, Corsair One

Genellikle bilgisayar donanımı ve parçalarını üreten Corsair, oyuncular için geliştirdiği Corsair One adlı ilk bilgisayarını duyurdu. Özellikle kasa ve fan üretimiyle tanınan Corsair, aynı zamanda bellek, mouse, klavye gibi parçalar da üretmekte. MSI ve Nvidia ile iş birliği yaparak Nvidia’nın GeForce GTX 1080’i için tam bir güç birliği yapan üçlü, Nvidia’nın kartını, MSI’ın performans arttırmasını ve Corsair’ın da sıvı soğutma sistemini entegre ederek muhteşem bir oyuncu ekran kartı ortaya çıkarmıştı.

Şuan ki hedefinin artık PC parçalarını üretmek değil de tamamıyla PC üretmek olduğunu belirten Corsair, yaptığı çalışmalarla ve önceden  ürettiği malzemelerle bize mükemmel bir bilgisayar sunma kalitesini ispatlamış oldu.

Tasarım olarak Mac Pro, Samsung ve Lenovo‘nun da ürettiği gibi silindir modellere benzerliği ile dikkat çeken Corsair, oyuncu bilgisayarını bakalım silindir olarak nasıl bir tasarım sunacak.

Henüz bilgisayarın sahip olduğu donanım özellikleri tam olarak açıklanmadı; fakat yakında yapılacak olan bir duyuru ile bütün özelliklerinin ve fiyatının açıklanacağı da söylendi.

İlerleyen günlerde tüm detayları belli oldugunda sizlere detaylı olarak donanımsal özelliklerinden bahsetmeyi umuyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.