Ana Sayfa İnceleme Çok Amaçlı Tablet ve Profesyonel Fotoğraf Makinesi Çantası Tamrac Mirage 4 Ürün...

Çok Amaçlı Tablet ve Profesyonel Fotoğraf Makinesi Çantası Tamrac Mirage 4 Ürün İncelemesi

0
Paylaş

Seyahatlerimizde bizlere en çok lazım olan eşyalardan biri de hiç şüphesiz çantalarımızdır. Hele bir de teknolojiyle ilgili bir seyahat sever isek yanımıza alacağımız eşyalarımızı çantalara sığdırmakta oldukça güçlük çekeriz. Özellikle profesyonel fotoğraf makineleri, kamera lensleri ve tablet bilgisayar gibi hassas cihazları yanımızda götürürken oldukça dikkat etmemiz gerekiyor. Bizde sizler için teknoloji sever bir insanın seyahate çıkarken yanında götüreceği, eşyalarını zorlanmadan sığdırabileceği ve güvenle taşıyabileceği bir çantayı inceledik.

Tamrac markasına ait olan Tamrac Mirage 4 model çanta tam anlamıyla profesyonel fotoğraf makineleri için üretilmiş diyebiliriz. Ürün iç üst ve iç alt depolama kısmı olmak üzere iki farklı bölmeden oluşuyor. İç üst bölümün hacmi 20x13x15cm den, iç alt kısmının hacmi ise 24x14x20 cm den oluşuyor. Her iki bölmeyi de ürün içinde bulunan polyester raflar sayesinde kullanım şeklinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Ürünün dış boyutu ise 25x20x36 cm ölçülere sahip.

pro-tab-1

Ürünün iç hacmi bir adet fotoğraf makinesi, bir adet lens, bir adet ekstra lens, küçük flaş bölmeleri, iki adet tablet bölmesi ve çeşitli küçük ceplerden oluşuyor.  Çantanın dış kısmında ise çeşitli küçük cepler ve bir adet tripod bölümü bulunuyor. Ayrıca ürünün yağmırlu havalara karşı yağmur koruyucu özelliği de bulunuyor.

Ürünün dış yüzeyi 600d polyester malzemeden oluşuyor ve askı kısımlarında yumuşatıcı yastık bulunuyor.  Boş ağırlığı 1kg olan çantada zippers fermuar sistemi bulunuyor.

pro-tab-2

Profesyonel fotoğraf makinelerinizi,tabletlerinizi ve tüm hassas cihazlarınızı güvenli bir şekilde konforunuzdan ödün vermeden taşıyabileceğiniz Tamrac Mirage 4 ün ortalama piyasa fiyatı ise 560TL seviyelerinde.

pro-tab-3

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.