Ana Sayfa Haberler Clubhouse Daveti Nasıl Alınır?

Clubhouse Daveti Nasıl Alınır?

0

Bu makale, sesli sosyal ağ uygulaması Clubhouse’a davet almanın üç yolunu açıklamaktadır. Bu yöntemler, müsait bir daveti olan birini tanımayı, Clubhouse bekleme listesine katılmayı ve sosyal medyada sormayı içerir.

Birini Tanımanız Gerekiyor

Yeni ve özel sosyal medya uygulaması Clubhouse, kendisini “gündelik, sesli konuşmalar için bir alan” olarak adlandırıyor. Ancak gerçek şu ki, herkes “uğrayabilir” değil. En azından henüz değil. Hala beta aşamasındadır ve şimdilik yalnızca davet alan kişiler tarafından kullanılabilir.

Clubhouse davetiyesi almanın en basit yolu, sizi davet edebilecek bir Clubhouse üyesiyle tanışmaktır. Yeni kullanıcılar iki davetiye gönderebilir. Sizi davet ettiklerinde, hizmete erişiminiz olacak.

Bir davetiye göndermek için, Clubhouse kullanıcısı uygulamadaki Zarf simgesini seçer, ardından telefon numaranızı girer.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Alternatif olarak, Clubhouse kullanıcısı, Clubhouse’un telefon kişilerine erişmesine izin verdiyse, Kişiler listesinde adınızın yanındaki “Davet et” seçeneğine dokunabilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Clubhouse kullanıcısı birini davet ettikten sonra, uygulama bu kişiyi hizmete katılmaya davet eden bir metin oluşturur. Davet edilen Clubhouse davetini kabul ettikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilir ve otomatik olarak kendisini davet eden kullanıcının takipçisi olur.

Bekleme Listesine Katılın

İkinci seçenek olan Clubhouse bekleme listesine katılmak, doğru kişileri tanımaya daha az bağlıdır, ancak daha uzun sürer. Bir arkadaşınızın daveti olmasa bile, Clubhouse uygulamasını indirebilir ve bekleme listesine katılabilirsiniz. Clubhouse size hangi yerde olduğunuzu veya ne kadar bekleyebileceğinizi söylemeyecek. Size bir yer kaydetmenin yanı sıra, bu seçenek kullanıcı adınızı davet aldığınız zaman için saklar.

Bir Arkadaşa Sor

Yedek davetiyesi olan birini tanımıyorsanız ve beklemek istemiyorsanız, etrafa sorun. Bazı kişiler davet satarken (Clubhouse topluluk kurallarına aykırı olabilecek veya olmayabilecek bir şey), bazılarının yedeklenecek fazladan davetiyeleri vardır.

Facebook, Instagram, Twitter veya başka bir sosyal platforma gidin ve birinin davetiyesi olup olmadığını soran bir gönderi oluşturun. #Clubhouse hashtag’ini ekleyin. Bu yöntemin işe yaraması garanti edilmez, ancak sormaktan zarar gelmez.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA