Ana Sayfa İnceleme Casper VIA E1 Ürün İncelemesi

Casper VIA E1 Ürün İncelemesi

0

2016 başlarında satışa sunulan Via M1 ile performans arayan kullanıcılara hitap eden Türkiye’nin yerli teknolojisi Casper, şimdi de Via E1 ürünü ile yüksek güvenlik beklentisi olan kullanıcılara hitap etmek istiyor.

e1

5 inç 1280×720 çözünürlüğe sahip olan Casper E1 On-Cell teknolojisi ile daha parlak bir görüntü deneyimi sunuyor. 4 çekirdek MT6735 işlemci ve 2 GB Ram uyumu ile gündelik işlerde gayet başarılı bir performans yakalayan üründe 16 GB dahili depolama alanı bulunuyor.  Ayrıca Mikro SD girişi sayesinde 64 GB’ye kadar yükseltilebilir hafızaya sahip olan ürün, kullanıcılara kapasite konusunda sorun yaşatmayacak gibi görünüyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

e2

Via E1 modeli ile yüksek güvenlik hedefleyen Casper firması, ürünü parmak izi okuyucu ile ön plana çıkarıyor. Bu doğrultuda telefon kilidi veya desen kilidi yerine parmak izini okuyucu kullanan müşterilerine hem hızlı kullanım hem de üst düzey güvenlik sunuyor.

Via E1′de 8 Megapiksel çift ledli arka kamera bulunuyor. 5 Megapiksel ön kamerası bulunan ürün, ön kamera flash desteği ile daha net ve aydınlık selfie çekimi sunuyor. %86‘sı metal olarak üretilen ürün orta seviye özellikleri şık bir tasarımda toplamış gibi görünüyor.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA