Ana Sayfa Destek Casper Via A1 Dual Pencere Özelliği Nasıl Etkinleştirilir?

Casper Via A1 Dual Pencere Özelliği Nasıl Etkinleştirilir?

2

Akıllı telefon pazarında rekabet arttıkça yenilikler de gelmeye devam ediyor. Casper Via A1 modelinde Dual Pencere özelliği kullanıcıların oldukça dikkatini çekmiş durumda. Fakat Dual Pencere özelliği her durumda değil sadece tam ekran video izlerken kullanılabilir.

Örneğin tam ekran video izliyorsunuz, Dual Pencere özelliğiniz aktif durumda ise Push bildirimi yapabilen uygulamalardan (Facebook Messenger, WhatsApp, SMS vb.) bildirim geldiğinde ekranın sağ alt köşesinde mesaj işareti beliriyor. Mesaj işaretine dokunduğunuz zaman ekranı ikiye bölüp hem video izlemeye devam edebilir hem de mesajlaşabilirsiniz.

Dual pencere özelliğini kullanmak için cihaz menüsünden etkinleştirmeniz gerekiyor. Etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edelim;

  • Ayarlar → İleri Seviye Ayarlar → Dual Pencere seçeneğine dokunalım.

casdual1

  • Bir sonraki adımda ise aşağıda görüldüğü gibi Dual Pencere” özelliğini aktif duruma getirelim.

casdual2

  • İşlem tamamlandı. Dual Pencere özelliğinin hangi durumlarda kullanıldığı yazımızın başında belirttiğimiz gibi yukarıdaki ekran görüntüsünde de belirtilmiş.

Dual Pencere özelliğinin tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

2 YORUMLAR

  1. Herhangi bi yetkiliden bi cevap bekliyorum . tam ekran modunda video izlerken gelen mesajı DUAL PENCERE özelliği sayesinde girebiliyorum tamam. Ama cevap yaşamıyorum çünkü klavye çıkmıyo. Dual pencere özelliği sadece gelen mesajı görmeme mi olanak sağlıyor ?

  2. Casper i kesinlikle onermiyorum arıza sonrasi servis desteği sıfır cihazinizin garantisi devam etse bile müşteriden ücret talep ediyorlar, müşteri memnuniyeti diye bir anlayışı yok tecrübe ile sabit teşekkürler.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.