Ana Sayfa İnceleme CANON 80 D ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

CANON 80 D ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

0
Paylaş

Canon 80 D orta segment, saniyede 7-kare çekim hızı, gelimiş netleme sistemi ve üst düzey video özellikleriyle göz kamaştırıyor. Canon 80 D, kullanılan digic6 işlemci sayesinde çok daha hızlı ve performansı yüksek bir makine.

Canon 80 D, 24MP ve ISO değer olarak max. 25.600‘e kadar çıkmakta. Hızlı çekim yapmak ve video çekmek isteyenlerin isteklerini fazlasıyla karşılayacak 1080 Full HD çekimi olan Canon 80 D, gövdesi ve keskin tasarımı ve ergonomik kullanımı sayesinde elinize aldığınız anda üstün özelliklerini farkedebileceksiniz. Magnezyum alaşımdan yapılan gövde oldukça sağlam ve toz, nem gibi dış faktörlerden etkilenme olasılığı daha düşük. Canon 80 D, 45 adet seçilebilir çapraz netleme noktasına sahip; bu da vizöre daha fazla yayılmasını sağlıyor, böylece odaklamak istediğiniz her objeyi netleyebilirsiniz.

Z-canon-80d-back

Canon 80 D, 3.0 inç olan 1.040.000 noktalı bir lcd ekrana sahip; ayrıca dokunmatik özelliği de bulunmakta. Dönürülebilir ekranı sayesinde çekimlerinizde ayrı bir kolaylık sağlamakta.

Dokunmatik özelliğinin olması, fotoğraf netlemesi yaparken parmağınızla dokunarak da netleme yapmanıza ve fotoğraflar arası geçişe olanak sağlıyor. live wiev modunda da çekim yaparken dokunarak netleme yapmanıza ve  minimum titreşimle fotoğraf çekmenizi sağlıyor.

Wi-Fi ve  NFC özelliklerinin de bulunduğu Canon 80 D, çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz gibi akıllı cihazlarınıza gönderebilir, baskı yapabilir veya Wi-Fi ve nfc özellikleri sayesinde buluta aktarabilirsiniz. Mod tekerleğinde ekstra 2 mod daha bulunuyor; bunlar yaratıcı filitreler ve c2 modu.

 

Ayrıca canon 80 D girişlerine bakıldığında, HDMI girişi bulunmakta ve görüntü aktarımı için, gösterim için ideal ideal kullanım sağlamakta. Bunun yanısıra mikrofon ve kulaklık girişi, uzaktan kumanda girişi, USB girişi mevcut. 1dx mark2, modelinde ön plana çıkan f/8 diyafram’da netleme yapabilme özelliği de bulunuyor.

Image 12

Canon 80 D‘de 27 adet netleme noktası sayesinde oldukça kolay netleme yapılabiliyor ve 9 tane netleme noktası da çapraz tip olarak mevcut.

İnce ayar yapabileceğiniz Canon 80 D, 16 adet ince ayar otomatik netleme menüsüne sahip. Takip, hassasiyet ayarlama, takip hızı, al servo AF2 renk takibi gibi menüleri içinde barındırıyor. Canlı izleme modunda  SERVO AF çalışıyor ve video çekimlerinizde dijital zoom yaparken ve extender ile yapılan çekimlerinizde net bir çekim yapmanızı sağlıyor. Dual pixel comos AF teknolojisi sayesinde sürekli netleme yapabilmenizi sağlıyor.

Canon 5 ds, serisinde ön plana çıkan motorlu perde sistemi, Canon 80 D de bulunmakta. Motorlu perde sistemi sayesinde otomatik frenleme yapılarak makine içindeki titreşim minimum seviye düşürülüyor. Akıllı vizör sistemi sayesinde gözümüzü vizörden kaldırmadan da ayarlarımızı kontrol edebiliyoruz.

Bunların dışında kişileştirlebilir menü, yaratıcı filitreler, hdr çekim modu, Timelapse çekim modu, çoklu pozlama modu, bulb çekim modu, detaylı beyaz ayarı özelliklerini de bizlere sağlıyor .Son olarak da renk ölçüm sistemi bulunan Canon 80 D, renk ölçümü sayesinde, insan veya objeye odaklanma durumunda insana odaklamasını yapabiliyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.