Ana Sayfa Haberler Call Of Duty Heyecanı Artık Mobilde

Call Of Duty Heyecanı Artık Mobilde

0
Call Of Duty Heyecanı Artık Mobilde

7’den 70’e tüm oyuncuların severek oynadığı ve hayranlık duyduğu COD yeni oyunu için Activision, Elex ile anlaşmaya vardı.

Call of Duty Heroes, Black Ops Zombies ve Strike Team oyunları ile Android ve iOS platformlarını giriş yapan Activision, bu sefer de Elex ile anlaşmaya vararak yeni oyununu sunacak.

Activision yetkililerinin yapmış olduğu açıklama ile birlikte, Candy Crushun üretici olan King Studios‘un mobil için yeni bir Call of Duty oyunu üzerine çalıştığını duyurdu.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Call Of Duty Heyecanı Artık Mobilde

Mobil için özenle geliştirilen Call of Duty‘nin konsol tadında bir oyun olacağını belirten üreticiler, COD severleri özellikle hedef aldıklarının da özellikle belirtti.. İyi bir oyun için elinden geleni yaptıklarını açıklayan yapımcı ekip, işlerini titizlikle ilerletiyor.

İşte Oyun İçinden Sızan Görüntüler;        

Geçtiğimiz Ağustos ayında ortaya çıkan Call of Duty Mobile ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. PUBG Mobile ve Valor Arena‘yı geliştiren Tencent Games, bu kez online olarak Call of Duty oyunu ile mobil kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Oyun içinden yapılan sızıntı ile birlikte Call of Duty Mobile oyununa ait olan görseller orataya çıkartıldı. Sızdırılan bu görseller ile birlikte geliştirilen oyunun grafiklerinin de nasıl olacağını gözler önüne serildi. Mobil platformlara iddalı bi şekilde giriş yapacak olan yeni oyunda, Call of Duty Modern Warfare 2′de bulunan Highrise, Black Ops serisinden bilinen Nuketown ve Modern Warfare’den Shipment haritası gibi klasik haritalar oyuncuların kullanımına sunulacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Dikkat çekici grafikleri ve klasik harita seçenekleri ile yeni oyunun, PUBG Mobile ve Fortnite gibi başarılı oyunlara büyük bir rakip olacağı şimdiden belli oldu. Cod serisinin mobil için çıkaracağı yeni oyunun 2019’un başlarına doğru piyasaya sürülmesi bekliyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA