Ana Sayfa Bilgisayar Bütçe Dostu En İyi Yazıcılar

Bütçe Dostu En İyi Yazıcılar

0

Lazer yazıcı yerine mürekkep püskürtmeli yazıcı almayı tercih etmenin birçok nedeni vardır ve en iyi mürekkep püskürtmeli konusunda sitemiz size yardımcı olacaktır.

Her şeyden önce, genellikle lazer yazıcıdan daha ekonomiktir. Bununla birlikte, en iyi inkjet yazıcıların bile çalıştırılması paraya mal olacaktır, çünkü yazdırmak için kullandıkları mürekkep kartuşlarında stoklarının iyi olduğundan emin olmanız gerekir.

2019’un en iyi inkjet yazıcılarının bu listesini derlerken, işletme maliyetlerini dikkate aldık, bu yüzden bu sayfada bulduğunuz mürekkep püskürtmeli yazıcıların çalıştırılması ekonomik olacak, bu nedenle uzun vadede tasarruf etmelisiniz.

Ayrıca en iyi bütçeli inkjet yazıcılardan bazılarını seçtik. Bu zekice ucuz inkjet yazıcılar ekonomiktir, ancak baskı kalitesinde eksiklik yoktur. Bu yazıcıların çıktılarınızı ne kadar iyi kullandıklarından çok etkileneceksiniz.

Ayrıca, tarama ve fotokopi işlemlerini yürüten harika hepsi bir arada inkjet yazıcılarımız da var.

En İyi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

11858 teknik destek
11858 teknik destek

1. Brother DCP-J1100W All-In-Box

Kategori: renkli 3’ü 1 arada mürekkep püskürtmeli yazıcı | Baskı hızı: 12 ppm | Kağıt boyutları: A4 | Kağıt kapasitesi: 150 | Ağırlık: 8.8kg

+ 3 yıl mürekkep dahil

+ Dokunmatik ekran arayüzü

– Yüksek başlangıç ​​maliyeti

– Yazdırmak için yavaş

Bu fiyata üç yıl boyunca satılan mürekkep ve servisle satılan ilk inkjet yazıcıdır ve paranızın karşılığını verir. Yazıcının kendisi oldukça yüksek bir çözünürlükte yazdırabilen, tarayabilen, kopyalayabilen ve net, renkli çift yönlü sayfaları makul bir hızda çıkarabilen üçü bir arada yetenekli bir aygıttır. Brother’ın diğer işletme odaklı yazıcılarının bazıları kadar hızlı değil, ancak dört adet çok yüksek verimli mürekkep kartuşunun eklenmesi bunu mevcut tüm kartuş bazlı mürekkep püskürtmeler için en ekonomik hale getiriyor.  Wi-Fi Direct bağlantısı ve kolay kullanım için renkli bir dokunmatik ekran arayüzü ile birlikte geliyor.

 

2. Epson EcoTank ET-4750 inkjet printer

Kategori: 4-in-1 renkli mürekkep püskürtmeli yazıcı | Baskı hızı: 15 ppm | Kağıt boyutları: A4’e kadar | Kağıt kapasitesi: 250 | Ağırlık: 6.8kg

+ Uygun fiyatlı mürekkep yedekleri

+ Yüksek mürekkep / kağıt kapasitesi

– Yüksek başlangıç ​​

– Mürekkep tankları toplu halde eklenir

Burada Epson’un yeniden doldurulabilir EcoTank sisteminin rafine edildiğini ve bu dördü bir arada yazıcıya özellikle iyi entegre olduğunu görüyoruz. Oldukça derin 250 sayfalık bir kağıt tepsisi, bir faks tesisi ve Wi-Fi Direct ile Wi-Fi ile bu makine yoğun bir ev ofisi için de uygun olacaktır. Oldukça hızlı ve tutarlı bir şekilde basar ve ilk fiyat 14.000 adet renkli ve 11.200 adet renkli sayfa için yeterli mürekkep içerir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

3. Epson EcoTank ET-M1120 inkjet printer

Kategori: mono mürekkep püskürtmeli yazıcı | Baskı hızı: 15 ppm | Kağıt boyutları: A4’e kadar | Kağıt kapasitesi: 150 | Ağırlık: 3.5kg

+ Çok ekonomik yedekler

+ Basit / hoş tasarım

– Düşük baskı hızı

– Yüksek başlangıç ​​maliyeti

Bu kadar basit bir mono baskı sadece cihaz için çok fazla para ödeyebilir, ancak 6.000 sayfaya kadar yazdırmak için yeterli mürekkep içerir. Epson’un EcoTank sistemi, kartuşlardan daha kolay geri dönüştürülebilen uygun fiyatlı dolum şişelerinden siyah mürekkep doldurmanıza olanak tanır. Yazıcının kendisi Wi-Fi ve çift taraflı baskı ile donatılmıştır ve dakikada 15 net ve tutarlı sayfaların makul bir hızını yönetebilir.

4. HP Envy Photo 7855 inkjet printer

Kategori: 4-in-1 renkli mürekkep püskürtmeli yazıcı | Baskı hızı: 15 ppm | Kağıt boyutları: A4’e kadar | Kağıt kapasitesi: 125 | Ağırlık: 7.6kg

+ Düşük fiyat noktası

+ Wi-Fi ve NFC

– Pratik tasarım

– Kombine mürekkep kartuşu

HP Envy Photo 7855 inkjet printer hepsi bir arada, para için etkileyici özelliklerin bir listesini içerir. Yazdırma, tarama, fotokopi ve faks işlemlerine ek olarak, NFC bağlantısı ve bir SD kart yuvası gibi iyileştirmeler de bulacaksınız. Renkli mürekkepler, tek bir rengi daha yoğun kullanırsanız, biraz rahatsız edici olan tek bir kartuşta birleştirilmiştir, ancak HP’nin Anında Mürekkep servisi makul bir abonelik ücreti için kapınıza yeniden doldurarak bunu telafi eder.

5. HP Envy 5030 printer

Kategori: renkli 3’ü 1 arada mürekkep püskürtmeli yazıcı | Baskı hızı: 10 ppm (mono) | Kağıt boyutları: A4 | Kağıt kapasitesi: 100 | Ağırlık: 5.4kg

+ Wi-Fi ve Bluetooth

+ Ucuz

– Küçük kağıt tepsisi

– Pahalı kartuşlar

Bu hepsi bir arada mürekkep püskürtmeli yazıcı, ev ofisi kurulumunda ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerle birlikte gelir, varsayalım, faks göndermezsiniz ve hepsi çok makul bir fiyata gelir. Wi-Fi ve Wi-Fi Direct’e ek olarak, tüm yuvarlak kablosuz bağlantı için Bluetooth da sunar. Aynı zamanda bir dokunmatik ekran arayüzü ile donatılmıştır – hepsi oldukça küçük bir mono ilişki olabilir. Yazdırma yavaş, ancak sabit ve tüm önemli otomatik dupleks moduna sahip. Oldukça yüksek çözünürlükte tarayabilir ve yazdırabilir, bu da iyi kalitede fotokopilerin mümkün olduğu anlamına gelir. Yedek kartuşlar biraz pahalı, ancak hafif baskı işleri için bu ucuz cihazın iyi hizmet etmesi gerekiyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA