Ana Sayfa Haberler Bu Yıla Damga Vuran Çift Ekranlı Telefonlar

Bu Yıla Damga Vuran Çift Ekranlı Telefonlar

0
Paylaş

Geçtiğimiz zamanlarda bir hayli ilgi çeken çift ekranlı telefonlar akıllı telefonların sektöre hakim olmasıyla birlikte popülerliklerini yitirmişlerdi. Ancak geçen zaman ve ilerleyen teknolojiyle birlikte çift ekranlı telefonların akıllı versiyonları yeniden piyasaya girmeyi başladı.

LG V10

ct1

Bu yıla damgasını vuran bu telefonlardan biri hiç şüphesiz LG nin en iddaalı ürünü V10.  LG nin amiral gemisi V10 güçlü spefikasyonları, şık tasarımı ve çift ekran teknolojisiyle kullanıcıları bir hayli etkiledi. 5.7 inç büyüklükteki ana ekranın üst kısmında bulunan 2.1 inçlik bağımsız ekran akıllı telefon dünyasına bambaşka bir bakış açısı katıyor. LG nin şimdiye kadar en iddaalı ürünü diyebileceğimiz V10 da 8 çekirdek Snapp Dragon 808 işlemci, 4GB Ram, 64 GB dahili depolama hafıza, 200 GB a kadar artırılabilir bellek, 16MP arka, 5 MP çift ön kamera, 3000 mah pil bulunuyor.

ct2

YotaPhone2

 yp1

4.7 inçlik LCD Ekran sahip bu telefonda ön ekrandaki görüntünün aynısı telefonun sırt kısmında yer alan e-mürekkep teknolojisine sahip ekranada yansıtılıyor. Telefonu kullanırken ön ekranı iptal edip, yalnızca arkadaki e-mürekkep ekranı kullanırsanız 2500 mah lik pile sahip telefonun pil kullanım süresi 5 güne kadar uzayabiliyor.

SnappDragon 800 kullanılan cihazda 2.2 Ghz işlemci hızı ve 2GB Ram kapasitesi bulunuyor. Telefonunun dahili hafızası 32 GB.  Arka kamerası 8MP, ön kamera ise 2.1 MP.

Tag Heuer Meriidist İnfinite

Genelde ürettiği niş ve yüksek fiyatlı aksesuar grubuyla tanıdığımız Tag Heuer, İnfinite adını verdiği çift ekranlı telefonuyla aslında çift ekranlı telefon teknolojisini ilk kullananlardan. Ancak ürünler akıllı telefonlarla yarışamayacak kadar az özelliği sahip ve fiyatlarda uçuk olunca istedikleri pazar payına sahip olamadılar.

ct4

Samsung Rugby 4

 samsung
İsminden anlaşılabileceği üzere dayanıklılığı ile ön plana çıkan Samsung Rugby suya,toza ve darbelere karşı dayanıklı olduğunu iddaa ediyor. Diğer samsung modelleriyle kıyaslanamayacak kadar az özelliği sahip olan Rugby 4 modelinde 2.4 inç ana ekranın yanı sıra kapak kısmında bulunan 1.3 ekranla birlikte iki farklı ekran bulunuyor. SD kart desteği de bulunan telefonun kamerası ise 3 MP.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.