Ana Sayfa Destek Bitdefender Antivirus Plus 2019

Bitdefender Antivirus Plus 2019

0
11858 teknik destek

Bitdefender Antivirus Plus 2019: Windows kullanıcıları için en uygun fiyatlı antivirüs

Geçenlerde Bitdefender Total Security 2019 ve Bitdefender Internet Security 2019’u yanısıra Bitdefender başka bir ürün çıkardı. Bitdefender Antivirus Plus, diğer ürünlerin sahip olduğu tüm gelişmiş özelliklere sahip değildir, ancak yine de çoğu kullanıcı için mükemmel koruma sağlar.

Bitdefender Antivirus Plus 2019, ne önerecek?

Tam gerçek zamanlı koruma

Tıpkı BitDefender ailesinin diğer üyeleri gibi, Bitdefender Antivirus Plus 2019 da her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı gelişmiş gerçek zamanlı koruma sağlar. Elbette, çok katmanlı fidye yazılımı koruması hala mevcuttur, bu nedenle PC’niz fidye yazılımı saldırılarına karşı güvende kalacaktır.

Kurtarma Modu özelliği hala mevcuttur, bu nedenle sisteminize bir rootkit bulaşmışsa, güvenli bir ortama önyükleyebilir ve tüm kötü amaçlı uygulamaların sisteminizle başlatılmasını önleyebilirsiniz.

Gelişmiş Tehdit Savunma özelliği, Bitdefender Antivirus Pro 2019’un uygulama davranışını gerçek zamanlı olarak analiz etmesini ve şüpheli bir şey olursa sizi bilgilendirmesini sağlar.

Kötü amaçlı web sitelerine karşı çevrimiçi güvenlik

BitDefender ailesinin diğer üyelerine benzer şekilde, Bitdefender Antivirus Plus 2019, arama sonuçlarınızdan herhangi birinin kötü olup olmadığını bildiren Web Saldırısı Önleme özelliği sunar. Bu özellik sayesinde bir daha asla kötü amaçlı bir web sitesini ziyaret etmeyeceksiniz.

Kimlik avı ve sahtekarlık önleme özellikleri hala mevcuttur, bu nedenle kişisel bilgilerinizin her zaman güvende olduğundan emin olacaksınız. Uygulama ayrıca, sosyal ağlardaki kötü niyetli bağlantıları belirlemenize yardımcı olacak bir Sosyal Ağ Koruması özelliğine de sahiptir.

Şifre yöneticisi, Güvenli Çevrimiçi Bankacılık ve diğer özellikler

Kötü niyetli kullanıcıların kişisel veya bankacılık bilgilerinizi alabileceğinden endişe ediyorsanız, Bitdefender Antivirus Plus 2019’un Güvenli Çevrimiçi Bankacılık özelliğine sahip olduğunu size bildirmekten memnuniyet duyarız. Bu özellik sayesinde, özel ve güvenli bir tarayıcıda güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Gizliliğiniz hakkında endişeleriniz varsa, Parola Yöneticisinin hala müsait olduğunu size bildirmekten memnuniyet duyarız . Bu özelliği kullanarak tüm şifrelerinizi, kişisel bilgilerinizi ve diğer önemli verilerinizi saklayabilir ve belirli web sitelerine anında giriş yapmak veya formları doldurmak için kullanabilirsiniz. Elbette, tüm verileriniz şifre korumalıdır, bu nedenle diğer kullanıcılar erişemez.

Uygulama ayrıca, bir kaç tıklamayla PC’nizdeki herhangi bir dosyayı kalıcı olarak silmenizi sağlayan bir Dosya Öğütücü özelliğine sahiptir.

11858 teknik destek

Güvenlik Açığı Değerlendirmesi özelliği, eksik sistem güncellemeleri, eksik şifreler veya eski uygulamalar dahil olmak üzere sisteminizde olası güvenlik açıklarını görmenize olanak sağlayan bir güvenlik sistemidir.

VPN de bu sürümde mevcuttur, ancak günde 200 MB ile sınırlıdır ve rastgele bir sunucu kullanmak zorunda kalırsınız. Bu sınırlamaları kaldırmak istiyorsanız, bir VPN aboneliği satın almanız gerekir.

Yüksek sistem kullanımı olmadan maksimum performans

Tıpkı Bitdefender ailesindeki diğer tüm uygulamalar gibi, Bitdefender Antivirus Plus 2019 da donanım kullanımını optimize etmek ve maksimum performans getirmek için Bitdefender Photon teknolojisini kullanıyor.

Uygulama ayrıca sisteminizin kaynaklarını diğer önemli görevler için kullanmasına izin veren bulut taramayı da destekler. Uygulama ayrıca, pil tasarrufu yapmak için sistem ayarlarınızı otomatik olarak değiştirecek Pil Moduna sahiptir.

Multimedyadan veya oyunlardan hoşlanıyorsanız Oyun ve Film modları vardır, bu nedenle multimedya deneyiminiz virüsten koruma yazılımınız nedeniyle zarar görmez.

Hırsızlığa Karşı Koruma, Güvenlik Duvarı, Güvenli Dosyalar, Dosya Şifreleme ve diğer eksik özellikler

Çoğunlukla, Bitdefender Antivirus Plus 2019, Bitdefender Internet Security ile aynı özellikleri sunar, ancak ne yazık ki bazı önemli özellikler eksiktir. En dikkate değer eksik özellik güvenlik duvarıdır, bu nedenle hangi uygulamaların İnternet erişimine sahip olduğunu kontrol etmek istiyorsanız, bunun yerine Windows Güvenlik Duvarı’nı kullanmanız gerekir.

Güvenli Dosyalar özelliği de eksik olduğundan, dosyalarınızı kilitleyemez ve diğer uygulamaların açılmasını engelleyemezsiniz. Diğer bir eksik özellik ise Dosya Şifreleme’dir, bu nedenle dosyalarınızı şifrelemek ve diğer kullanıcıların açmasını engellemek istiyorsanız, üçüncü taraf bir uygulama kullanmanız gerekir.

Wi-Fi Güvenlik Danışmanı ve Web Kamerası Koruması özellikleri de eksik, ancak çoğu kullanıcı muhtemelen onları çok fazla özlemiyor. Bu sürümde bulunmayan bir diğer özellik ise Ebeveyn Denetimi’dir, bu nedenle çocuklarınızın bilgisayar kullanımını izlemek ve sınırlamak istiyorsanız, farklı bir yazılımı göz önünde bulundurmanız gerekir.

Hırsızlığa Karşı Koruma özelliği bu sürümde mevcut değildir, bu nedenle cihazlarınızı takip etmek istiyorsanız, farklı bir yazılım kullanmayı düşünebilirsiniz.

Sonuç

Bitdefender Antivirus Plus 2019, en önemlisi Anti-Theft, Ebeveyn Denetimi ve Güvenlik Duvarı olmak üzere bazı özellikleri eksik.

Eksik özelliklere ek olarak, Bitdefender Antivirus Plus 2019’un yalnızca Windows’ta kullanılabildiğini belirtmek zorundayız. Çok platformlu bir güvenlik çözümü istiyorsanız, Antivirus Plus sizin için olmayabilir.

Bitdefender Antivirus Plus 2019, Bitdefender’dan beklediğimiz yüksek kalitede koruma sunar, ancak birkaç önemli özelliği yoktur. Ancak, Bitdefender Antivirus Plus 2019, kesinlikle bir artı olan tüm Bitdefender ürünlerinden en uygun fiyatlı olanıdır.

Herhangi bir gelişmiş özellik olmadan sağlam bir antivirüs koruması isteyen bir ev kullanıcısıysanız veya yalnızca ekonomik ama güvenilir bir antivirüs istiyorsanız, Bitdefender Antivirus Plus 2019 tam ihtiyacınız olan şey.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1960 Oylamalar · 1960 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikKlavye Kısayol tuşları ABC’leri
Sonraki İçerikWindows 10’da Bir Ağ Nasıl Yeniden Adlandırılır
Akıllı teknoloji ve üretkenlik konusunda tutkulu. Boş zamanlarında kodlamayla uğraşır ve canı sıkılınca satranç tahtasına geçer, ama arada sırada rutinden kopmayı da sever. İnsanlara modern teknolojinin yolunu gösterme tutkusu onu daha fazla yazmaya motive eder. Bilgi seviyesine göre Windows Server sistemlerini kurabilir ve konfigüre eder, yeni teknolojiler ve yeni alanlarda da gelişime açıktır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.