Ana Sayfa Uygulama Binance Nedir? Nasıl Kullanılır?

Binance Nedir? Nasıl Kullanılır?

0

Dünya çapında milyonlarca kullanıcı güveniyor. Bugün başlayın ve tümü kriptodaki en düşük ücretlerden bazılarıyla Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Binance Coin ve daha fazlasını satın alın, satın ve saklayın.

İster ilk kez Bitcoin satın alıyor olun, ister aktif olarak işlem yapıyor olun, herkesin başlamasını kolaylaştırıyoruz. Sevdiğiniz tüm özelliklere basit ve kullanımı kolay tek bir uygulamadan erişebilirsiniz.

Binance Uygulaması Android cihazlar için mevcuttur ve resmi olarak Playstore’dan veya Binance’in web sitesinden indirebilirsiniz. Playstore Ticaret uygulamalarına izin verir ve onları destekler, ancak Appstore’da bu başka bir hikaye. App Store,Binance dahil ticaret uygulamalarını destekleyin.

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin ve daha fazlasını satın alın. Anında kripto alıp satmak için bir banka veya kredi kartı eklemeniz yeterli.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB) ve daha fazlası dahil olmak üzere 150’den fazla desteklenen kripto para birimi arasından seçim yapın.

Hepinizin bildiği gibi Binance uygulaması cihazlarda mevcuttur ve Binance’i kullanmanın tek yolu onu safaride aramak ve her seferinde oturum açmaktır. Bunun çok can sıkıcı olduğundan oldukça eminim ve bunun olmasını önlemek için, Binance iOS uygulamasını resmi olarak App Store’dan “tamamen ücretsiz” herhangi bir iOS cihazına nasıl indireceğinizi göstereceğim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Binance’e aşina olduğunuzdan ve Binance’in ne olduğunu bilmeyenler için oldukça eminim : Binance, Bitcoin, Litecoin dahil olmak üzere 100’e kadar kripto para birimi alıp satabileceğiniz küresel bir kripto para birimi veya “dijital para” ticaret platformudur. Zcash ve çok daha fazlası. Binance, günümüzde en doğru ve en hızlı kripto para birimi platformlarından biridir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Paranızı korumak söz konusu olduğunda güvenlik bizim için en yüksek önceliktir. Paranız, Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonumuz (SAFU Fonları) tarafından korunmaktadır. Binance uygulamasıyla kriptolarınızı güvenle saklayın.

Binance Savings & Staking ile kripto para kazanın ve piyasadaki en yüksek faiz oranlarından bazılarının tadını çıkarın.

Daha fazla satın alma fırsatı keşfedin. En son fiyatlar ve trendlerden haberdar olmak için tek bir dokunuşla fiyat uyarıları ayarlayın.

Kriptoda yeni misiniz? Binance uygulamamızın mobil öncelikli tasarımı, tek bir dokunuşla Lite ve Pro arayüzleri arasında geçiş yapmanızı sağlar. Tek bir uygulamada basit tutun veya gelişmiş ticaret özelliklerine erişin.

Kripto satın almayı her zamankinden daha kolay hale getiriyoruz. Düzenli olarak Bitcoin ve diğer kriptoları satın almak için yinelenen bir satın alma ayarlayın. Ne kadar ve ne sıklıkla satın almak istediğinizi siz seçersiniz ve gerisini Binance uygulamamız halleder.

Binance Card’a kaydolduğunuzda, Bitcoin veya BNB’yi dünya çapında 50 milyondan fazla satıcıda harcayın. Belirli pazarlarda mevcuttur.

Arkadaşlarınızdan ve ailenizden, Binance cüzdanınıza / cüzdanınızdan QR kodlarıyla kripto gönderip alın.

İster uzun süredir kullanıcı olun, ister yeni başlıyor olun, yardım etmek için her zaman buradayız. 8 dilde (İngilizce, Çince, Rusça, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Korece ve Vietnamca) 7/24 canlı sohbet müşteri desteğine erişin.

Kripto para ticareti, önemli risk içerir ve sermayenizin kaybına neden olabilir. Kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamalı ve ilgili riskleri tam olarak anladığınızdan emin olmalısınız. Ticaret yapmadan önce, lütfen deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurun ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye alın. İkamet ettiğiniz ülkedeki yasal gerekliliklere göre Binance hizmetlerini kullanma izninizin olup olmadığını belirlemek sizin sorumluluğunuzdadır. Kripto varlıklara yapılan yatırımlar, Mali Ombudsman Hizmeti kapsamında değildir veya Mali Hizmetler Tazminat Programı kapsamında korumaya tabi değildir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA