Ana Sayfa Rehber Binance Etheryum Cüzdanı Oluşturma

Binance Etheryum Cüzdanı Oluşturma

0
11858 teknik destek

Öncelikle ethereum yumun ne olduğuna bir göz gezdirelim .

Ethereum ilk olarak Kuzey Amerika Bitcoin Konferansında, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin tarafından tanıtımı yapılan bir sistemdir. Genel olarak bir alt coin statüsünde görülse de Ethereum esasında blockchain teknolojisinin gelişmesini ve daha fazla alanda kullanılmasını amaçlayan bir yenilikçi bir sistemdir.

Ethereum kısaca, güç kaynağı olarak Ether (ETH) kripto para birimini alan bir Kripto İşletim Sistemidir. Amaç Bitcoin’inde bağlı olduğu blockchain sistemi üzerinde kullanıcıların bu sistem üzerinden yeni yazılımları oluşturmasını sağlamaktadır. Ethereum’un kullanıcılara sağladığı bu özgürlük sayesinde bir çok alt coin çıkarılmasına olanak sağlar.

Ethereum sistemi ile amaçlanan, kişisel veriler gibi bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından depolanmasını ve farklı amaçlar için kullanılmasını engellenmesidir. Bugün neredeyse internetten yaptığımız bütün işlemler (alışveriş, banka işlemleri, sosyal medya kullanımımız, internet geçmişimiz vb.) veriler halinde data banklarda kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgilerin hangi amaçlar doğrultusunda kullanılacağı konusu ise tam bir bilinmezliktir.

Ethereum sistemi ile bu işlemler tamamen dağınık ve anonim bir şekilde bir çok farklı cihaz üzerinde saklanmaktadır. Böylece bu bilgilere erişim imkansız bir hale gelir ve bütün bir interneti merkezsiz bir platforma çevirir.

Bu merkezsiz sisteme dahil olacak yazılımların üretilebilmesi için Ehereum, Ether kripto para birimini bir yönüyle bir yakıt olarak kullanılmasını amaçlar.

Şimdi ethereum yum  cüzdanı oluşturabilmemiz için

https://www.binance.com/tr/register?ref=79320217 sitesine giriyoruz ve karşımıza direk olarak eposta ve şifre yazabileceğimiz kayıt formu acilmakta buraya kendi eposta adresimizi ve hesabımızın oluşturmak istediğiniz şifresini giriş yapıp hesap oluştur butonuna tıklıyoruz.

11858 teknik destek

Alttaki fotoğraftaki gibi bir sayfa karşılıyacak sizleri burda yapmanız gereken ise sağ üstten cüzdan bölümüne gelerek burdan spot cüzdan yatırma ve çekme seceneğine tıklıyoruz burda coinleri göreceğiz üste coin yazısının altındaki yere ethereum kısaltması olan ETH yazıyoruz ve gelen arama yerindeki ethereum bulup yanındaki sıradan yatırma seceneğine tıklıyoruz.

simdi cüzdanımızı oluşturmuş olduk burda sağdaki qr kodun hemen altında 0xc ile başlayan uzunca bir numara yer almakta işte bu sizin ethereum cüzdan kodunuzdur bu kod ile artık ethereum madenciliği ve al sat gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz kripto para borsası üzerinden .

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikTwitter Hesabı Nasıl Dondurulur?
Sonraki İçerikClaymore Üzerinden Ethereum Madenciliği

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.