Ana Sayfa Oyun Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

0
Paylaş

EA Games’in uzun soluklu oyun serilerinden biri olan ve tüm zamanların stratejik savaş oyunları sıralamasında tartışmasız ilk 5’te yer alacak olan Battlefield’in yeni serisi Battlefield 1, 21 Ekim 2016 tarihinden itibaren resmi olarak vitrinlerdeki yerini aldı.

Şimdiye kadar ki bir çok Battlefield serisinde kullanılan ve bu seriye gerçeklik algısı kazandıran Frosbite Engine teknolojisinin üçüncü versiyonunun kullanıldığı oyun gerçekten göz kamaştırıyor. Video oyunlarının her geçen gün biraz daha sanallıktan uzaklaşarak gerçeklik kazandığı bir gerçek ama Frosbite Engine 3 teknolojisi, oyun severlere gerçekten etkileyici anlar yaşatacak.

battlefield-1-2

Battlefield 1’in içerisinde senaryo, 1. Dünya Savaşı’na ait ve oyun içerisindeki tüm ekipmanlar, dönemindekilere sadık kalınarak oyun içerisinde yerleştirilmiş durumda. Battlefield 1’i önceki serilerden ayıran en büyük özelliği, geliştirilmiş gerçekçilik işlemcisi olsa da, oyunun önceki serilerden tek farkı bununla sınırlı değil. Battlefield 1, multiplayer (çok oyuncu) kullanımı durumunda oldukça keyifli anlar yaşatacak.Örneğin iki oyuncu aynı senaryoda ilerlerken uçak veya tank gibi cihazların kullanımı sırasında bir oyuncu aracı sürerken diğer oyuncu ise silah sisteminin başında olacak.

battlefield-1-5

Oyun içerisinde arttırılan çok kişilik kullanıcı deneyimi konforunun yanı sıra senaryo içerisindeki materyaller de bir hayli genişletilmiş durumda. Tamamen dönemin şartlarına sadık kalarak geliştirilen oyunda, oyuncular istedikleri takdirde binek atı kullanabilecek. Oyun içerisinde oyuncunun gördüğü hasar ve sağlık kaybı kullanılan araca da yansıyacak. Online kullanımlar için server browser’lara da sahip olacak Battlefield 1’in sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermek gerekirse;

battlefield-1-3

Battlefield 1 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci              : Intel Core i5 6600K veya AMD FX-6350

RAM                  : 8GB

Boş Bellek        : 50GB

Grafik Kartı       : 2GB NVIDIA GTX 660 veya 2GB AMD Rodeon HD7850

DirectX              : 11.0

İşletim Sistemi  : Windows7/ Windows 8/8.1/ Windows 10 (64-Bit)

Online Bağlantı İçin : Minimum 512Kbps Bağlantı Hızı

battlefield-1-2

Battlefield 1 İdeal Sistem Gereksinimleri

İşlemci              : Intel Core i7-4790 veya AMD FX 8350

RAM                  : 8GB

Boş Bellek        : 50GB

Grafik Kartı       : 4GB NVIDIA GTC 1060 veya 4GB AMD Rodeon RX 480

DirectX              : 11.0

İşletim Sistemi  : Windows 10 (64-Bit)

Online Bağlantı İçin : Minimum 512Kbps Bağlantı Hızı

battlefield-1-4

21 Ekim 2016 tarihinden itibaren genel satışa sunulan Battlefield 1‘i ülkemizde 140 TL ile 250 TL arasında fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Aynı zamanda oyunu origin üzerinden satın almak da mümkün.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin