Ana Sayfa Bilgisayar Baseus Magic Monster 2000 mAh Powerbankli Soğutuculu Gamepad İncelemesi

Baseus Magic Monster 2000 mAh Powerbankli Soğutuculu Gamepad İncelemesi

0

Akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte akıllı telefonlara özel aksesuarlarda hız kesmeden üretilmeye ve piyasaya girmeye devam ediyor , bu makalemizde sizler için Baseus markasının Magic Monster ürününden bahsedeceğiz.

Baseus akıllı telefon aksesuarlarına yoğun önem vermesiyle tanınan bir firma , özellikle son yıllarda yüksek RAM kapasiteli telefonlarında üretilmesiyle de soğutucu ve ek aparatlar oyuncu sınıfında ki kullanıcıların ihtiyaç duyduğu nesneler haline gelmeye başladı.

Baseus Magic Monster 6.3 inç’e kadar tüm akıllı telefonlara uygun bir aksesuar , tasarımsal  olarak bir joystick’e benzeyen Magic Monster orta kısmında bulunan 2 adet RGB fan ile uzun saatler oyun oynayan kullanıcılara son derece kolaylık sağlatacak bir ürün. Magic Monster içeriğinde 2000 mAh pil ve 1 adet USB-C ve Micro USB çıkışı bulundurmasıyla hem oyun oynarken telefonunuzu sarj etmenizi hem de sizi oyun oynarken kablo ile cihazı çalıştırma zahmetinden kurtarıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

BASEUS-MAGIC-MOONSTER-2000MAH-FAN-SOGUTMALI-UNIVERSAL-OYUN-KOLU-SIYAH-resim7-753.jpg (600×600)

Ürün bir çok seçkin satış platformlarında kolaylıkla erişilebilir halde , firmanın resmi satış sitesinde 110-190 TL aralığında bulunabiliyor , eğer bu tarz bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız Magic Monster tam da size göre diyebiliriz.

Ürün ile ilgili kendi deneyimlerim oldukça işlevsel ve verimli olduğu yönünde , eğer benim gibi mobil oyunları oynarken uzun saatler geçiriyorsanız ürün alınabilir ve kullanışlı bir ürün , alternatifleri de mevcut ilerleyen zamanlarda da onların incelemesini yapacağız , Sağlıklı günler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA