Ana Sayfa Haberler BANDRIDGE BPC6100GE Led’li Akım Koruyucu Priz Özellikleri ve Fiyatı

BANDRIDGE BPC6100GE Led’li Akım Koruyucu Priz Özellikleri ve Fiyatı

0

Birçoğumuzun başına gelmiştir; ülkemizdeki elektirik sorunu nedeniyle bir çok cihazımız ya zarar görmüştür ya da cihaz yanmıştır. Tabi yanan cihazların garantisi olsa bile elektirikten kaynaklanan yanma/bozulma/hasarlara, elektronik cihazlarda garanti kapsamında hizmet verilmiyor. Bundan dolayı siz de Bandridge BPC6100GE akım koruyucu piriz sayesinde bu tarz durumları bir nebze de olsa kontrol altına alabiliriz.

Bandridge BPC6100GE akım koruyucu 36000 Amper maksimum akım, 918 Jolues koruma kapasitesine sahip. Tüm elektronik cihazlarınızı zararlı akım kaçaklarına karşı koruması ve yüksek gerilim nedeni ile yanan cihazları korumak için tasarlanmış bir priz; çocuk koruması olması ayrıca ve çocuklarınızın zarar görmesini engellemesi de artı bir özellik. Bunun yanı sıra karanlıkta fark edilebilmesi için led kullanılmakta.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

BANDRIDGE-BPC6100GE-Led-li-Akım-Koruyucu-Priz2

Tek bir bağlantı için kullanılan bu priz ayrıca fiyat olarak da uygun; 20TL40TL arası bir fiyata, çok daha yüksek meblağlarda aldığımız cihazları elektirik akımının zarar vermesine karşı korumaktadır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA