Ana Sayfa İnceleme Asus’un Uzun Pil Ömürlü Cep Projektörü Asus ZenBeam E1 Özellikleri ve Fiyatı

Asus’un Uzun Pil Ömürlü Cep Projektörü Asus ZenBeam E1 Özellikleri ve Fiyatı

0
Paylaş

Günümüzde özellikle iş dünyasında oldukça yaygın bir şekilde kullanılan projektörlerin teknolojik gelişmelere dayalı olarak geçirdikleri evrim tüm hızıyla devam ediyor. Yakın bir zamanda çanta ile taşınabilir boyutta olan projektörler oldukça revaçtayken şimdilerde projektörler daha da küçülmeye başladı ve artık cebimizde taşıyabileceğimiz boyutlara indiler. Biz de bu manada piyasada pil konusunda en iddaalı ürünlerden olan Asus‘un cep projektörü ZenBeam E1‘i sizler için inceledik.

150 lümen‘e kadar 854×480 piksel WGA çözünürlükte, maksimum 120 inç büyüklüğe kadar görüntü yansıtabilen cihazda aynı zamanda otomatik hizalama özelliği de bulunuyor. Üzerinde bulunan mini hoparlörleri sayesinde dışarıya ses de verebilen cihazın pil kapasitesi ise 6000MAH. Pil, cihazın içerisinde entegre olarak yer alıyor ve değişim işlemi için ürünün servise gönderilmesi gerekiyor.

ZenBeam 3

Ürün, 50 lümen aydınlatmada tam dolu pil ile 5 saat kullanım süresi vaadediyor ki bu rakam bu sınıf cihazlar arasında şimdiye kadarki en iyi değer diyebiliriz. Üründe HD çözünürlük desteği bulunmuyor ancak bu dezavantaj, ürünün pil kullanım süresi düşünüldüğünde avantaj olarak değerlendirilebilir.  Cihaz üzerinde HDMI/MHL bağlantı konnektörlerinin yanısıra OTG kablo desteği de bulunuyor.

84x29x110 mm ebatlarında bir tasarıma sahip olan cihaz 307 gram ağırlığa sahip. Ancak ürünün aksesuarları sayılabilecek çalıştırma kablosu ve çantasıyla birlikte toplam ağırlığı ise 880 gram.

ZenBeam 2

Normal şartlarda hemen hemen pantolon cebinde taşınabilecek boyutlarda olan cihazı güvenlik sebebiyle çantasında taşımanızda fayda olacaktır. Piyasaya çıkış fiyatı 249$ olarak açıklansa da ürünün ülkemize geliş tarihi ve piyasaya çıkış fiyatı henüz açıklanmış değil.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.