Ana Sayfa Mobil Asus Zenfone Serisi Sistem Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Asus Zenfone Serisi Sistem Güncellemesi Nasıl Yapılır?

1

Android işletim sistemi ile çalışan cihazlarda sistem kararlılığını sağlamak amacıyla zaman zaman güncelleme gelmektedir. Genel olarak birbirine benzerlik gösterse de her marka cihazda yüklenme şekli veya ekran görüntüsü farklılık gösterebilir. Bu sebeple Asus Zenfone serisi cihazlarda sistem güncellemesinin nasıl yapıldığına sizler için göz atalım dedik.

Güncellemeyi yüklemeniz esnasında internete Wi-Fi üzerinden bağlı olduğunuza emin olmanız gerekiyor. Aksi takdirde mobil internet kotanız eksilebilir. Cihaza gelen herhangi bir sistem güncellemesi üzerinden inceleyelim;

Önemli Uyarı: Sistem kararlılığını artırmak amacıyla yayınlanan güncellemeler aşağıdaki ekran görüntüsünde de belirtildiği gibi hiçbir verinizi silmez. Fakat her ihtimale karşı önemli verileriniz var ise yedeklemenizi öneriyoruz. Herhangi bir problem ya da veri kaybından www.teknodestek.com.tr sorumlu tutulamaz.

  • Ayarlar >> Hakkında >> Sistem Güncellemesi adımlarını takip edelim.
  • Aşağıda görüldüğü gibi güncelleme ekranda belirdi. Wi-Fİ üzerinden internete bağlıyız.
  • Evet seçeneğine dokunarak güncellemeyi indirmeye başlayalım.

sistemasus1

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Güncelleme indirildi, Yükle seçeneğine dokunalım.

sistemasus2

  • Telefon kapanıyor aşağıda görüldüğü gibi Android Robotu ekrana geliyor. Bu ekranda kısa bir süre beklememiz gerekiyor.

sistemasus3

  • Bir sonraki adımda ise ‘’Android yeni sürüme geçiriliyor’’ yazıyor ve uygulamalar optimize ediliyor. Beklemeye devam ediyoruz.

sistemasus4

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Telefon kendiliğinden açılacak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

  1. Abi beim tele format attım sonrasında da google play hizmetleri güncellemesi istedik, güncelleme yapamıyorum çünkü cihaz sürümü uygun değildir diyor. Sürüm güncellemek istiyorum. Gerekli kopy yapıyorum ama sistem güncelleme bildiri gelmiyor

Comments are closed.