Ana Sayfa İnceleme Asus Zenbook S UX391UA Ultrabook Özellikleri ve Fiyatı

Asus Zenbook S UX391UA Ultrabook Özellikleri ve Fiyatı

0

Asus, Zenbook serisine bir yenisini daha ekledi. Şık tasarımıyla ve hafif yapısıyla Zenbook S muadili olacak diğer laptopları kıskandıracak özelliklere sahip.

Taşıma kolaylığı sayesinde, hafif yapısıyla üşenmeden her gittiğiniz yere götürebileceğiniz bir cihaz; bu nedenle sizlere yüksek verimlilik sağlayacağını düşünmekteyiz.

Yapılan incelemelere göre muadili cihazların neredeyse yarı ağırlığında, fakat buna rağmen metal alaşımdan oluşan, kolayca esnemeyen yapısı sayesinde güvenli bir kullanım sağlayacaktır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ayrıca Zenbook S, kablosuz kullanım süresi ile bizden geçerli not aldı. Yapılan testlere göre batarya testinde yaklaşık 5 saatlik bir kullanım sağlıyor. Günlük kullanım zamanlarınızda cihaz işlemcisini çok yormayacak uygulamalar kullanan bir ofis kullanıcısı iseniz, ekran parlaklığını kısık seviye de kullanırsanız bu süre 10 saat’e kadar çıkabiliyor. Pilin (tamamen) dolması yaklaşık 2 saat sürüyor.

Asus Zenbook
, keyifli kullanımı ve Ergolift tasarımı sayesinle sizlere rahat bir kullanım vaad ediyor. 145 derece yatabilen ekranı sayesinde boynunuz ağrımadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bir açıya sahip.

Performans ve Ekran Gücü

Muadili cihazlara göre üst segment sayılan Zenbook S oyun ve yüksek grafik kartı boyutu gerektiren çoğu uygulamaları rahatlıkla size sunabilecek bir laptop , grafik performansı gözden kaçmayacak kadar yüksek sayılabilecek bir değerde , bu nedenle oynamaktan zevk aldığınız çoğu oyunu da rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Cihaz Teknik Özellikleri

Ağırlık: 1018 Gram
Net Kullanım Alanı : 455 GB
Ekran Çözünürlüğü :1920×1080
Intel HD Graphics 620 GPU (FULL HD, 4K , FULL HD mat)
8/16 GB RAM seçeneği
Cihaz Ölçüleri:12.9x311x213 mm
256/512 GB SSD / M.2 2280
Windows 10
TorX Vidalama
Stereo Hoparlör
Chicklet Klavye
Klavye Aydınlatma
2x Thunderbolt 3 Type-C Portu
USB Type-A
3.5 mm jak
USB 3.1 – 3.0
HDMI çıkışı
Intel Wireless AC 8265
802.11 AC Bluetooth 4.2
USB Type-C Güç adaptörü 65 Watt 220 Gram

Asus Zenbook S UX391UA Ultrabook Özellikleri ve Fiyatı

11858 teknik destek
11858 teknik destek

İnceleme Sonucu

İnceleme sonucunda geçerli notu alan Zenbook S özellikle grafik performansı, yüksek pil ömrü sayesinde sizleri mutlu edecek , ayrıca hafif yapısı ile gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebileceğiniz neredeyse bir su şişesi ağırlığında bir cihaz , özellikle iş dünyasında ve öğrenciler için çok ideal .

Fiyat konusuna gelirsek cihaz fiyatı şuan ülkemizde 10.000₺ bandında , ileri segment bir ürün olduğu için fiyatı da size sunduklarıyla doğru orantılı belirlenmiş bir şekilde . Tabiki de daha uygunlu ürünlerde mevcut bir kullanıcı olarak kendi filtrelemenize uygun bir şekilde aradığınız ürünü bulmak artık çok kolay . Bugün sizler için Asus Zenbook S’i inceledik daha fazla teknoloji haberleri ve incelemeri için bizi takip etmeye devam edin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA