ASUS TUF Gaming AX 3000 V2 İnceleme Ve Özellikleri
Oyunculara yönelik dayanıklılık odaklı donanımları ile bilinen TUF Gaming markası yeni bir yönlendirici tanıttı. ASUS TUF Gaming AX3000 V2 oyuncu yönlendiricisi özel VPN ağı ile bağlantılarınızı çeşitlendirebiliyor.

TUF Gaming AX30 00 V’2 neler sunuyor?

Ayrıca ASUS TUF Gaming AX300 0 V2 yönlendirici modeli WiFi 6 standardını temel alırken çok katmanlı ısı dağıtıcılar ve nano karbon kaplama ile dayanıklılığı üst seviyeye çıkarıyor. 2.4GHz ve 5GHz bantları toplamda 3000Mbps hızlara erişebiliyor.

Chrome tarayıcısında yine kritik açık

3 gün önce eklendi

4 adet 1GbE LAN portu olan ürün bunların ikisini birleştirerek uyumlu cihazlara 2Gbps bağlantı sağlayabiliyor. Ayrıca 1 adet 2.5GbE WAN portu ve 1 adet 5Gbps USB 3.x Tip-A girişi ile genişleme sunuluyor.

ASUS AiMesh teknolojisi ile evdeki diğer örgü ağlar ile birleşebilen ürün standart bağlantı sunarken ayrıca bir VPN bağlantısı da oluşturabiliyor. Böylece belirli uygulamalara öncelik atanabiliyor. Game Boost ise oynadığınız oyunun kesintisiz bağlantısı için diğer bağlantıları optimize ediyor. ASUS TUF Gaming AX3000 V için henüz bir fiyat açıklanmadı.

Cihaz hakkında sızdırılan bilgileri bu şekilde.
ASUS TUF Gaming AX3000