Ana Sayfa İnceleme Asus ROG Phone Oyuncu Telefonu Özellikleri ve Fiyatı!

Asus ROG Phone Oyuncu Telefonu Özellikleri ve Fiyatı!

0

Asus’un oyuncular için tasarladığı ROG serisi, bu sefer de bir akıllı telefon ile adını duyurdu .

Mobil oyunculuk ve konsol hakimiyetini doyasıya yaşamak isteyen oyuncular için Asus’un bu hamlesi tabiri yerinde ise muhteşem bir hamle oldu ve özellikle son zamanlarda popüler olan ‘PUB G’, ‘Fortnite’, vb gibi yüksek donanım özelliği gerektiren oyunlar bu telefonla yeniden doğacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Adeta günümüz teknolojisiyle iyi segment bir bilgisayar kadar güçlü donanım özellikleri ile üretilen bu canavar adından uzun zamanlar söz ettirecek gibi gözüküyor. Cihaz için üretilmiş oyuncu ekipmanları da telefonu daha da özel bir hale getiriyor.

Telefon, yapısı ve şık tasarımı ile tepeden tırnağa oyunculara özel bir hale getirilmiş;  ROG logosu, ek olarak eklenen soğutma fanı, Twinview Dock ve konsolu ile oyun konsollarını aratmayacak bir cihaz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Teknik özelliklerini listelemek gerekirse:

  • Qualcomm 2.96 GHz Snapdragon 845 İşlemci
  • 8GB RAM
  • 128GB / 512GB Depolama Alanı
  • 3D Vapor Chamber Soğutma Sistemi
  • Change Colour Asus ROG Logo
  • 12MP Kamera AR/4K desteği
  • 4000 mAh pil

Değerlendirmemiz:

Daha önce de farklı markalar, oyuncu telefonu adı altında cihazlar üretmişti fakat hepsinin bir takım eksikleri vardı ve bunlar tamamlanmadı. Asus ROG Phone adeta hepsinin birleşimi ve tamamlanmış hali gibi. Fiyatı ile, gerçekten bunu amacına uygun kullanacak elit kullanıcılara özel. Şuan satış fiyatı ülkemizde 7.500₺ ve ek aksesuarları ile bu fiyat 10.000₺’yi bulabilir.

Türkiye pazarında inceleme yapan birçok teknoloji kanalı ve farklı platformlar, cihaza tam puan verdi, bizden de aynı şekilde tam puan aldı. Daha detaylı bilgiler ve cihaz performansını merak ediyorsanız cihaz ile ilgili inceleme videolarını da izleyebilirsiniz.

Daha fazla teknoloji haberleri ve makaleleri için bizlerle kalmaya devam edin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA