Ana Sayfa Destek ASKfm Üye Olma ve Hesap Açma (Resimli Anlatım)

ASKfm Üye Olma ve Hesap Açma (Resimli Anlatım)

0
Paylaş

Sosyal meydanın önce gelen uygulamalarından ve aynı zamanda birçok kullanıcısı bulunan ASKfm’e nasıl üye olunabileceğini ekran görüntüleri ile birlikte makalemizde anlatacağız ve uygulama hakkında özet bir bilgi sunacağız. Öncelikle ASKfm hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım. Soru-cevap uygulaması olan ASKfm, sosyalleşme ve arkadaş ekleme ya da daha fazla arkadaş edinmek için kullanılan uygulamadır. Üyelik işlemleri için Google Play Store veya App Store’dan uygulamayı indirebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden tarayıcıya direkt ASKfm yazıp, platforma üyelik yapmanız yeterli olacaktır. Bu makalemizde mobil uygulama üzerinden üyelik işlemini anlatacağız:

 

  • Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra açınız ve Sign up’ butonuna tıklayınız.

ASKfm Üye Olma ve Hesap Açma (Resimli Anlatım)

  • Karşınıza gelen ekranda Email’ bölümüne, giriş yapabildiğiniz ve kullandığınız bir e-posta adresinizi yazınız. ‘Full name’ kısmına isim ve soyisim, ‘Username’ kısmına kullanıcı adı bilgilerinizi giriniz. Devamındaki kısımlarda doğum tarihinizi giriniz ve kullanmak istediğiniz dil bilgisini seçiniz.
  • Bu bölümle uğraşmadan üyelik yapmak için, üst kısımdaki simgeleri kullanarak kullandığınız sosyal medya hesapları (Facebook, Instagram, Twitter, Vkontakte) üzerinden direkt üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • Örneğin, Facebook hesabınız bulunuyor ise direkt Facebook simgesine tıkladığınızda ve Facebook hesabınızı girdiğinizde, bilgilerinizi otomatik olarak Facebook hesabınızdan aldığı için kullanıcı adı, isim, soyisim ve doğum tarihi bilgilerinizi girmeden direkt hesabınız oluşturulacak. Uygulama, Facebook hesabınızda ASKfm kullanan arkadaşlarınızı tespit edece ve ‘Arkadaş Ekle’ seçeneği sunacaktır; isterseniz buradan arkadaşlarınız ekleyebilirsiniz.

  • Eğer Facebook tarafından gönderilen bilgileri onaylamıyorsanız, değiştiriniz; onaylıyorsanız, değişiklik yapmadan devam edebilir ve ‘Sign Up’ seçeneğine tıklayabilirsiniz.

  • Üyelik işleminiz tamamlanmıştır; ayarlarınızı düzenleyip kullanabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.