Ana Sayfa Sosyal Medya Arkadaşlarını Clubhouse’ye Davet Etme

Arkadaşlarını Clubhouse’ye Davet Etme

0
11858 teknik destek

Clubhouse şu anda yalnızca davetle kullanılabilen bir sesli sosyal ağdır. Herkes uygulamayı indirip bir kullanıcı adı rezerve edebilse de, bir hesap oluşturmadan önce aktif bir Clubhouse kullanıcısı tarafından davet edilmelidir.

Clubhouse Daveti Nasıl Gönderilir?

Clubhouse’a davet edildiyseniz ve hesabınızı başarıyla oluşturduysanız, diğer iki kişiye en fazla iki davetiye gönderebilirsiniz.

1-Ana sekmede, ekranın üst kısmındaki zarf simgesine dokunun.

2-Clubhouse’un kişilerinize erişmesine izin vermeden birini davet etmek için kişinin telefon numarasını girin.

11858 teknik destek

3-Clubhouse’un kişilerinize erişmesine izin verdiyseniz, bir kişiyi arayın veya davet etmek istediğiniz birini bulana kadar kaydırın, ardından adının yanındaki “Davet Et’e” dokunun.

4-Birini davet ettiğinizde Mesajlar uygulamanız, gönderilecek varsayılan bir kısa mesajla açılır. İsteğe bağlı olarak, mesajı istediğiniz şekilde özelleştirin ve ardından “Gönder’e” dokunun.

5-Davet ettiğiniz kişinin davetinizi kabul etmesini bekleyin. Katıldıktan sonra takipçilerinizden biri olarak görünürler.

Clubhouse Davetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bir daveti gönderildikten sonra iptal edemezsiniz. Kulüp binası, kişilere katılmak isteyip istemediklerini sormanızı önerir. Birine davet göndermeden önce kişilerinizde doğru telefon numarasına sahip olduğunuzu onaylamanız da faydalı olabilir.

Bir davet gönderdiyseniz, ancak davet edilen kişi metninizi hiç almadıysa, davet hala geçerlidir ve davet edilen kişi yine de katılabilir. Clubhouse, bir kişinin yanındaki “Davet Et’e” dokunduğunuzda telefon numarasını önceden onaylar.

Ekranın alt kısmında oturum açın ve telefon numaralarını girin. Telefon numarası davet telefon numarasıyla eşleştiği sürece, davetlinin hesabını ayarlarken herhangi bir sorun yaşamaması gerekir.

Davet ettiğiniz kişi Clubhouse hesabını oluşturamazsa, Clubhouse desteğiyle iletişime geçin ve adınızı, davetlinin adını, davetlinin telefon numarasını ve sizin veya davetlinin aldığı hataların ekran görüntülerini ekleyin.

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
2018 Oylamalar · 2018 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikYoutube Kanalı Açarken Fayda Sağlayacak İp Uçları
Sonraki İçerikBir YouTube Videosunda Nasıl Klip Alınır?
Webmaster, freelancer, teknoloji hastası. Kendini bilmiş bileli teknoloji okyanusunda amiral gemileri ile iç içedir. Çukurova Üniversitesi mezunudur. Bir seyyah gibi gezmeye bayılır. Teknoloji makaleleri yazıp insanları aydınlatmayı amaç edinmiştir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.