Ana Sayfa Oyun Apple’dan Ödül Almış Yerli Mobil Oyunumuz: Oddmar!

Apple’dan Ödül Almış Yerli Mobil Oyunumuz: Oddmar!

0

Eskişehir’de yaşayan 4 arkadaştan oluşan MobGe firmasının ilk oyunu olan Oddmar, sürükleyici bir mobil aksiyon oyunu oynamak isteyenler için fazlasıyla güzel bir macera oyunu. Ferhat Aydoğan ve Özgür Taşkın tarafından kurulmuş olan MobGe, Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Teknopark’ta yer alıyor. Yüksek kalitede oyunlar geliştirmeyi amaçlayan bir başka firma olan Senri AB firmasından yatırım alan MobGe şirketinin ilk oyunu olan Oddmar mobil aksiyon oyunu, 19 Nisan 2018’de iOS platformunda yayınlandı. İlk çıktığında ücretli bir oyun olan Oddmar, sadece 23₺.

Apple’dan Ödül Almış Yerli Mobil Oyunumuz: Oddmar! Uzun uğraşlarla 4 sene içinde geliştirilmiş olan Oddmar, hem epik müzikleri hem de kaliteli grafikleriyle dikkatleri üzerine çekti. 12 ayrı dil desteğine sahip olan yerli oyunumuz Oddmar, bir Viking hikayesini anlatıyor. 24 tane fizik tabanlı bulmaca ve oldukça zor platform görevleriyle beraber, oyundaki boss savaşları da oldukça keyifli ve sürükleyici.

Hikayesi Frank Gibson tarafından yazılmış ve seslendirmeleri Julian Casey tarafından yapılmış olan Oddmar, hareketli bir çizgi roman havasında bir oyun. Oyun şu an Android platformunda ücretsiz iken iOS platformunda sadece 5$!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Yayınlandığı ilk haftada App Store’da Editörün Seçimi kategorisine girmeyi başaran Oddmar, 5 üzerinden 4.9 yıldız alarak büyük bir başarıya imza attı. Sadece mobil platformlarla kalmak istemeyen MobGe, Oddmar’ı Nintendo Switch, Steam, Mac, XBOX, PS4 gibi platformlara, oyunun zorluk derecesini platformlara optimize ederek sunmak istiyor.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA