Ana Sayfa Bilgisayar APPLE TOUCH BAR ÖZELLİKLİ YENİ NESİL MACBOOK PRO ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

APPLE TOUCH BAR ÖZELLİKLİ YENİ NESİL MACBOOK PRO ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

0
Paylaş
APPLE TOUCH BAR ÖZELLİKLİ YENİ NESİL MACBOOK PRO ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

Apple yeni ürettiği MacBook Pro ile yine, kendine özgü bir devrim yaptı. Tasarımı ve daha önce yapılmamışı yapması, kendine özgü işletim sistemi ile bilgisayar alanında en iyilerin başında bulunan Apple Touch Bar‘lı yeni MacBook Pro modeli ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı.

13 inç ve 15 inç ekran boyutlarına sahip, Intel Core i5 işlemci kullanılan ve donanım özellikleri gözönüne alınarak kullanılan SSD depolamasına göre, birden fazla modeli bulunmakta. İşlemci olarak baktığımızda çift çekirdekli, 2.7 GHz  ile 3.3 GHz arasında hızlara sahip, modeline göre değişen işlemci bulunmakta; tabi bu fiyata da yansıtılmış. 4 adet Thunderbolt 3 bağlantı noktası var; tabi yine bu modeline göre değişkenlik gösterebiiyor ve minimum 2 giriş bulunmakta. RAM olarak da 8GB ve 16GB seçenekleri mevcut.

Oldukça ince, şık ve çok daha hızlı bir MacBook Pro olarak çıkıyor karşımıza. Eski modellerine göre %58‘e kadar daha yüksek bir ses sunmakta. Bass olarak da yine 2.5X  daha yüksek bass ile müzikleri veya filmlerinizi daha iyi bir ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz ve izleyebilirsiniz.

MacBook Pro şimdi standart renk yelpazesine (sRGB) göre %25 daha fazla renk sunan geniş renk yelpazesine (P3) sahip.

Böylece çok daha canlı, gerçeğe yakın görüntüler ve daha iyi grafik ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Daha parlak bir LED arkadan aydınlatmaya ve daha yüksek kontrast oranına sahip.

Yeni MacBook Pro, eski modellere göre daha büyük ve geniş bir Touch Pad‘e sahip. Ayrıca Force Touch Trackpad, tıklama ve hareket için parmaklarınıza daha fazla alan sağlıyor. Son olarak toparlayacak ve ifade edecek olursak 10 saate kadar pil ömrü ile şu an kadar ki en canlı renk seçeneği, tasarımı, hafif olması, en hızlı veri aktarımı, ses kalitesi, 5k ekranı ve Touch Bar’ı ile şuana kadar yapılan en iyi MacBook Pro

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin