Ana Sayfa Haberler Apple Pencil için En iyi 5 Not Alma Uygulaması!

Apple Pencil için En iyi 5 Not Alma Uygulaması!

0
Apple Pencil için En iyi 5 Not Alma Uygulaması!

iPad Pro veya iPad New serisi bir Apple cihaza sahipseniz, bu cihazlarla birlikte Apple Pencil da kullanabilirsiniz. Bu kalem sayesinde not alabilir, resimler çizebilir, kısaca gerçek bir kalem ile yapılabilecek herşeyi yapabilirsiniz. Gerçek bir kalem kullanımı deneyim sağlayan Apple Pencil sayesinde adeta yeteneklerinizi konuşturacaksınız. Bu makalemizde, her kullanıcının öncelikli ihtiyacı olan not alma işlemi için hangi uygulamaların kullanılabileceği hakkında bilgi vereceğiz.

 

·       Notability

İlk olarak en çok tercih edilen Notability uygulamasından bahsedelim. Kullanımı oldukça kolay ve bir o kadar da işlevsel ve ayrıca ücretli olan bu uygulama, Apple Store üzerinden satın alınabilir. Şu anki fiyatı 44,99₺. Not alma işlemlerinizi, grafiklerinizi ve matematiksel işlemlerinizi kulaylıkla yapabilirsiniz.

Apple Pencil için En iyi 5 Not Alma Uygulaması!

·       GoodNotes 4

İkinci uygulamamız GoodNotes 4. Hem fonksiyonelliği ve hem de kullanımı bakımından çok güzel bir uygulama. Ücretli bir uygulama ve fiyatı 34.99₺.

·       Not Defteri

Üçüncü uygulamamız, ücretsiz olan Not Defteri uygulaması. Sade kullanımı ile not alırken çok büyük kolaylık sağlamakta. Uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İsterseniz uygulamanın tam sürümü için ücretli versiyonunu da indirebilirsiniz.

·       Notebook

  1. uyguylamamız ise Notebook. Ücretsiz olan uygulama, sade arayüzü ile kolay bir kullaım deneyimi sunuyor.

·       OneNote

Beşinci uygulamamız, Microsoft Office ile birlikte gelen OneNote uygulaması. App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir. Ayrıca diğer tüm cihazlarınızla eşleştirip notlarınıza erişebilirsiniz.

Bu uygulamarın dışında indirip kullanabileceğiniz birçok not alma, resim çizme uygulaması bulunmakta. Sunduğu kullanım deneyimine göre hoşunuza giden uygulamaları seçebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.