Ana Sayfa Haberler App Store’da Haftanın Ücretsiz En iyi Dört Oyunu

App Store’da Haftanın Ücretsiz En iyi Dört Oyunu

0
Paylaş
App Store’da Haftanın Ücretsiz En iyi Dört Oyunu

‘Apple’ tarafından geliştirilen ‘iOS’ işletim sisteminin uygulama marketi olan ‘App Store’da bu hafta yayımlanan ücretsiz oyunlar arasından en iyi 5 oyunu sizler için belirledik. Yaz aylarında olduğumuzdan, boş vakitlerinizde keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacağını düşündüğümüz oyunları listemek gerekirse:

‘Castle Revenge’

Strateji ve aksiyon temalı ‘Castle Revenge’, sahip olduğunuz toprakların saldırıya maruz kalmasının ardından, kaybettiğiniz toprakları geri alma mücadelenizi konu ediniyor. Oldukça gerçekçi görsel yapısı sayesinde, ‘Castle Revenge’de oldukça başarılı kale yıkımları görebiliyorsunuz. Kalenizi kurup yönetirken, ‘Lord Grayson’ ve platformdaki diğer kullanıcılar ile mücadele içine gireceksiniz.

App Store’da Haftanın Ücretsiz En iyi Dört Oyunu

‘Futurama: World of Tomorrow’

‘Futurama’nın yeni senaryosu, oyuncuların ilgiyle takip edeceği türde bir oyun oldu. Yeni ‘Futurama’da kendi ‘New York’unuzu kuracak, burada yabancı türlere karşı savaşacak ve kainatı kurtarmak için çeşitli misyonlar üstleneceksiniz.

‘Swing King and Temple of Bling’

 

Bulmaca türündeki oyunları sevenler için güzel bir seçenek olacak olan ‘Swing King and Temple of Bling’, beyin gücünüzü ve reflekslerinizi test ediyor. ‘Retro’ tarzı grafikler, 90’lı yılların neslinin ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

‘Final Fantasy XV: A New Empire’

 

‘Final Fantasy’ serisinin XV. versiyonu olan oyun şimdi mobil platformlarda boy gösteriyor. Serinin bu oynununda kendi imparatorluğunuzu kurabiliyor ve gerçek sihri keşfedip arkadaşlarınızla birlikte hükmedebiliyorsunuz. Ayrıca geniş ülkeler arasında seyahat edebilir, burada kaynaklar biriktirebilir ve imparatorluk sınırlarınızı genişletebilirsiniz.

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.