Ana Sayfa Mobil Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır ?

Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır ?

0

Dünyada gelişim gösteren teknoloji ile birlikte bir çok alanda çeşitli yenilikler hayatımıza girdi. Bu yeniliklerden bir tanesi de  Akıllı telefon teknolojisi oldu.

Akıllı telefon ile birlikte çeşitli uygulamalar telefonların birbirinden farklı özellikleri sayesinde kullanıcılar her alanda rahatlıkla kullanabiliyor hatta yaşamlarını kolaylaştırabiliyorlar diyebiliriz.

Piyasaya sunulan birbirinden farklı çeşitli markalara ait telefonları görüyoruz. Bu makalemizde Android telefonlarımızda nasıl gizli video çekebiliriz bu konuya göz atalım;

Kullanıcılara sunduğu özgürlükler ile ön planda yerini alan android işletim sistemi arka planda kamerayı çalıştırabilme olanağını da kullanıcılara sunuyor.

Bu konuda bilmemiz gereken en önemli madde gizli video çekimi dediğimiz şeyin arka planda video çekimi işlemi olduğunu unutmayalım. Bu sayede kameramız kapalı ve ekranımız kapalı dahi olsa video çekmemiz mümkündür.

Bu özellik sayesinde gizli video çekme imkanına sahip olmuş olacağız. Peki bu işlem için neler yapmalıyız ? sorumuzun cevabı için aşağıdaki adımları takip edelim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

1) Öncelik olarak telefonumuza Secret Video Recorder  uygulamasını indirelim.

2) Uygulamamızı indirdikten sonra gerekli olan kurulum adımlarımızı tamamlayalım.

3) Sonrasındaki adımda ise Record butonuna tıklamamız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki uygulamayı hızlı ve güvenli bir şekilde telefonumuza yükleyebiliriz. Fakat ek olarak bildirmek gerekirse bu uygulamayı İOS tarafında var olan bazı kısıtlamalardan dolayı arka planda video kaydına izin vermemekte bu uygulamayı sadece Android  işletim sistemi ile çalışan uygulamalarda kullanabiliriz.

Uygulamamızı yükledikten sonra uygulama ayarlarını düzenleyebilir videolarımızı çekmeye başlayabiliriz.

NOT: Önemli bir hatırlatma sağlayalım kişisel verilerin gizliliği kapsamında bir kişinin görüntülerini gizlice kaydetmek ve bunları gizliliği ihlal edecek şekilde yayımlamak bir suç teşkil etmektedir. Bu sebepten dolayı uygulamayı doğru amaçta kullanmayı ve çekim yapılan kişinin iznini almanı gerekmektedir.

Tüm bu hatırlatma ve uygulama işlemlerinden sonra sizlerde bu uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyebilir ve kullanımına başlayabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA