Ana Sayfa Sosyal Medya Android ve iOS İçin Instagram’da Birden Fazla Yorum Nasıl Silinir?

Android ve iOS İçin Instagram’da Birden Fazla Yorum Nasıl Silinir?

0

F acebook mülkiyetindeki sosyal medya platformu Instagram çevrimiçi kabadayılığı yönetmeyi hedefleyen yeni bir dizi özellik başlattı. Bu özellikler, Instagram‘daki toplu yorumları silmenize izin verecektir. Ek olarak, en son özellikler olumlu yorumları da vurgulayacaktır.

Yorum yönetimi seçeneği, özellikle çok sayıda takipçisi olan kişilere ve sayfalara zorbalık amaçlı yorumlarla başa çıkmada yardımcı olacaktır. Ayrıca, Instagram yayınınıza YouTube‘a benzer şekilde olumlu yorumlar da ekleyebilirsiniz.

Olumlu geri bildirim ve yapıcı eleştiri, hesabınıza yeni bir kullanıcı geldiğinde önemli bir rol oynar. Gönderinizi mükemmel bir şekilde vurgulayan olumlu yorumları sabitlemek, sağlıklı bir kitle etkileşimini teşvik edecektir. Böylece Instagram gönderinizi hızlı bir büyüme için yönlendirir.

Ayrıca, herhangi bir yorumda veya gönderide yalnızca belirli bir kişinin veya bir grup kişinin sizi etiketleyebilmesi için izin de ayarlayabilirsiniz. Gizliliği şu üç seçenekten herhangi birine ayarlayabilirsiniz: ‘herkes’, ‘takip ettiğiniz kişiler’ veya ‘hiç kimse’. Instagram, yalnızca seçilen kategorinin sizi herhangi bir yerde etiketlemesine izin verecektir.

Instagram’da Toplu Yorumlar Nasıl Silinir?

Android akıllı telefonunuzda veya iPhone‘unuzda Instagram uygulamasını açın ve filtrelemek istediğiniz gönderiyi açın.

Kaldırmak istediğiniz herhangi bir yoruma dokunun ve ardından sil düğmesine tıklayın. Bir seferde en fazla 25 yorum silebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Yorumları seçin ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta seçeneğine dokunun.

Tek veya birden fazla hesabın yayınlarınızı görmesini ve bunlara yorum yapmasını devre dışı bırakmak için “Kısıtla” veya “Hesapları Engelle” seçeneğine dokunun.

Yeni yorum yönetimi özellikleri ile uygunsuz yorumları yayınınızdan kolayca kaldırabilirsiniz. Üstelik yazılarınızda uygunsuz dil kullanan hesapları engelleyebilir veya kısıtlayabilirsiniz.

Instagram beta sürümü, şu anda test edilmekte olan başka bir önemli özelliğe sahiptir. Bu yeni özellik, hikayenizi görüntülerken daha önce yapamadığınız bir hikaye eklemenize olanak tanır.

Bu özelliğin kararlı sürüm için kullanıma sunulmasıyla ilgili herhangi bir duyuru yapılmadı. Ancak yakında başlaması bekleniyor.

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA