Ana Sayfa Güvenlik Android Telefonunuz İçin En İyi Youtube Reklam Engelleyici Uygulamalar

Android Telefonunuz İçin En İyi Youtube Reklam Engelleyici Uygulamalar

0

Dünyanın en büyük video medya bloğu Youtube’da son dönemde kullanıcıların kullanım konforunu düşüren en büyük etkenlerden biri de hiç şüphesiz zorunlu hale getirilen Youtube reklamlarıdır diyebiliriz. Zaman zaman 5 saniyelik sürenin ardından kolaylıkla atlanılabilen bu reklamlarda bazen, zorunlu izlenim kuralında da karşımıza çıkabiliyor. Bizler de sizler için bu mana da, Youtube uygulamasında çıkan reklamları engellemek için geliştirilen en iyi Android uygulamalarını derledik.

 

1-AdBlock

Youtube reklamlarını engelleme eklentisi olarak Android işletim sisteminizde Adblock kullanabilirsiniz. Sadece Youtube reklamlarını kaldırmak için özel bir eklentidir. Zorunlu Banner, advertorial klip ve her çeşitreklam engellenir. Engellenmiş reklam deneyimi Youtube performansı da artacaktır.

 

 

2-AdHide

AdHide Chrome tarayıcısı üzerinden eklenebilen bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor. Tarayıcı üzerinden Pop-Up ve reklam engelleyici bir eklenti olarak karşımıza çıkan AdHide kullanım konforunu oldukça yükseltiyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

3-AdClear İçerik Engelleyici

İnternet tarayıcısına eklenebilen bu eklenti, Youtube dahil tüm web site ve sunucuların kullanıcıların gözüne soktuğu reklam çalışmalarını engelleyecektir. Stok modda bile oldukça yüksek kullanım konforu sunan AdClear, Dns çözümleri ile birlikte sunulduğunda çok daha üst düzey kullanım imkanı sunuyor.

 

4-Firefox Focus

Diğer eklentilerden farklı olarak doğrudan web tarayıcısı olarak kullanıcıların kullanımına sunulan Firefox Focus, dahili reklam engelleyicisi sayesinde daha stabil bir kullanım deneyimi sunuyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA