Ana Sayfa Haberler Android Oreo 8.0 Güncellemesi Alacak General Mobile Modelleri

Android Oreo 8.0 Güncellemesi Alacak General Mobile Modelleri

0
Paylaş
android oreo

Uzun yıllardır ülkemizde akıllı telefon pazarında faaliyet gösteren yerli teknoloji geliştiricilerimizden General Mobile, bugün yaptığı açıklama ile Android Oreo 8.0 güncelleştirmesini alacak akıllı telefon modellerini açıkladı. Genelde tüketicilerine uzun yıllar boyunca sağladığı yazılım opsiyonlarıyla ön plana çıkmayı hedefleyen firma, bu konuda yine bonkör davranmış gibi görünüyor. Birçok marka geçtiğimiz yılki amiral gemisi seviyesi akıllı telefonlarına Android Nougat 7.0 güncellemesini bile henüz sunmamışken, General Mobile geçtiğimiz yılki amiral gemisi ürünlerinin de Android Oreo 8.0 güncellemesi alacağını açıkladı.

android oreo

Bugün itibariyle Google tarafından resmen yayımlanmaya başlanan Android Oreo 8.0, dünya genelinde Google Pixel ve Nexus serilerine öncelikli olarak sunulacak. Google ortaklığı ile çeşitli markaların bünyesinde, Google adına üretilen bu ürünlerin ardından ülkemizde Google ile bu tarz ticari antlaşmalar çerçevesinde akıllı telefon satışı gerçekleştirilen General Mobile, Android Oreo 8.0 güncellemesini ülkemizde öncelikli olarak alacak modellerini listeledi.

android oreo

General Mobile tarafından yapılan açıklamaya göre Android Oreo 8.0 güncellemesini alabilecek General Mobile modellerini listelemek gerekirse:

  • General Mobile GM 6
  • General Mobile GM 6 dual
  • General Mobile GM 5 Plus
  • General Mobile GM 5 Plus dual

Android Oreo 8.0 güncellemesini alabilecek akıllı telefon modellerini listeleyen firma, ürünlerin güncellemeyi alacağı tarihler hakkında ise henüz bir açıklama yapmadı. Güncellemeyi alabilecek telefon modellerinin yanı sıra Android Oreo 8.0 güncellemesinin ardından, General Mobile modellerinin alacağı görünüm hakkında firma tarafından bir illüstrasyon görseli de yayınlandı.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.