Ana Sayfa Mobil Android için WhatsApp Yardımcı Uygulamaları

Android için WhatsApp Yardımcı Uygulamaları

0
Paylaş

WhatsApp mesajlaşma programları arasında en çok kullanılan uygulama olmak ile birlikte her yaştan kullanıcı kitlesine hitap ettiğini söylemenin doğru bir ifade olduğunu düşünüyoruz. WhatsApp’ı daha verimli kullanmak isteyen kişiler için Android işletim sistemine uygun bazı uygulamalar bulunmaktadır. WhatsApp uygulamasını yükleyen kullanıcılar uygulama ile birlikte bazı özellikleri kullanabilmektedir. Bunlar arasında okundu bilgisi, çevrimiçi durumu görüntüleme gibi özellikler bulunmaktadır. Fakat bu uygulamalar WhatsApp’ın Android sürümü için son derece basit uygulamalardır. Çünkü WhatsApp’ı geliştirmek için bulunan uygulamalar bu özelliklerden daha fazlasına sahip olmanızı sağlıyor.

whatsyardimci1

WhatsApp’ı geliştirmek için kullanacağınız uygulamalar arasında ilk sırada WhatAlert yer alıyor. WhatAlert günümüzün en popüler WhatsApp yardımcı  uygulamaları arasında yerini alacak gibi görünüyor. WhatAlert uygulaması sayesinde belirlemiş olduğunuz kişiler profil resmini değiştirdiğinde ya da çevrimiçi olduğunda anlık bildirim olarak geliyor.

whatsyardimci2

WhatsApp uygulamasının yanında telefonunuzda bulunan tüm uygulamalara şifre koymak ister misiniz? WhatsApp dahil tüm uygulamalarınıza şifre koyabilmek için Smart Applock’u indirebilirsiniz. WhatsApp sayesinde ücretsiz olarak gerçekleştirmiş olduğunuz konuşmalarınızı metin dosyası halinde kayıt edebilme şansına sahipsiniz. Bunun için ise Backup Text For Whats indirmeniz yeterli olacaktır. Backup Text For Whats sayesinde metin dosyası haline getirdiğiniz sohbetlerinizi telefon ve bilgisayarınız sayesinde değiştirme şansına sahipsiniz.

whatsyardimci3

WhatsApp için yazılmış mükemmel uygulamalardan bir tanesi ise WCleaner for WA’dır. Android için sohbet geçmişini silme, WhatsApp üzerinden indirilmiş olan resim, video gibi medyalarınızın yedeklerini alabilir ve ardından uygulamadan silebilirsiniz. Bunun yanında WCleaner for WA ile profil fotoğraflarını kaydedebilirsiniz.

whatsyardimci4

WhatsApp sohbetlerinizden gelen mesajlarınızın okundu bilgisini karşı tarafın görmesini istemezseniz StealthApp uygulamasını indirebilirsiniz. StealthApp sayesinde WhatsApp’tan gelen mesajlarınızı tek bir tık ile kapatabilir ve mesajlarınızı okumak için WhatsApp’ı açmaya ihtiyaç bile duymazsınız. WhatsApp kullanıcılarının en büyük problemlerinden bir tanesinin ise sadece medya gönderimi yapabilmeleri ve bunun dışında farklı dosya formatlarını WhatsApp üzerinden gönderememeleridir. Fakat WhatsApp WFS: WA File Sender uygulaması sayesinde WhatsApp uygulaması sayesinde .apk dosyaları, pdf, apk, doc, avi , txt ve exe uzantılı dosyalarınızı WhatsApp kişi listenizdeki arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.