Ana Sayfa Haberler Android için En İyi Ücretsiz Renk Paleti Oluşturucu

Android için En İyi Ücretsiz Renk Paleti Oluşturucu

122
0

Yaratıcı projeleriniz için bir renk şeması oluşturmanız mı gerekiyor, Renk Paleti Oluşturucu deneyebilirsiniz?

Bu Android için en iyi ücretsiz renk palet uygulamaları, mükemmel renk paleti oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Projeniz için doğru renkleri seçmek göz korkutucu bir görev olabilir. Kombinasyonu doğru yapmak çok önemlidir, yoksa tüm tasarım görünür. Renk paleti oluşturucu devreye girdiği yer burasıdır. Bu uygulamalar, birbirini tamamlayan renkleri seçmenize izin vererek, üzerinde çalışabileceğiniz bir renk paleti sunar.Uygulamalar, bir palet için onaltılık kod oluşturma veya yalnızca bir görüntüden renk seçmenize izin verme gibi görevinizi basitleştirmek için çeşitli gelişmiş özelliklere sahiptir. İşte Android için kullanımı ücretsiz yedi renk paleti oluşturucu uygulaması.

Renk Paleti Oluşturucu

1. Palet

Renk Paleti Oluşturucu

Palette, kaynağı olarak görüntüleri kullanan basit bir renk paleti üreticisidir. Kameranız, galeriniz, web URL’niz gibi çeşitli yerlerden veya herhangi bir resmi Palette uygulamasıyla paylaşarak bir fotoğraf seçmenize olanak tanır.

Uygulama, tüm renkleri onaltılık kodlarıyla (benzersiz altı basamaklı kodlar) görüntülerden oluşturur. Ayrıca sık kullanılanlar listenize renkler, paletler veya resimler eklemenizi sağlar. Ayrıca Palette, gerekli renk kombinasyonlarını elde etmek için kullanabileceğiniz bir dizi popüler fotoğrafa sahiptir.

11858 teknik destek

Ücretsiz sürüm reklamlar içermesine rağmen, bu uygulama herkes için ücretsizdir. Ayrıca, uygulama içinden etkinleştirebileceğiniz reklamları kaldırmak için ücretli bir sürümü vardır.

İndirin: Palet (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

2. Gerçek Renkler

Renk Paleti Oluşturucu

Real Colours, görüntülerden otomatik olarak renk şemaları oluşturabilen güçlü bir palet üreticisidir. 

Ayrıca, çalışmalarınızı, kullanıcıların gönderilerinizi beğenebileceği ve yorum yapabileceği uygulamanın akışında ve sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Ancak, özelliklerine erişmek için e-postanızı veya Facebook bilgilerinizi kullanarak bir hesap oluşturmanız gerekecek.

İndirin: Real Colours (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

3. Pigmentler

Renk Paleti Oluşturucu

Pigments, minimal ancak özelliklerle dolu bir palet üreticisidir. Yeni bir palet oluşturup kitaplığa kaydetmenizi sağlar ve resimlerden renk paletleri oluşturabilirsiniz.

Uygulama, farklı renk körlüğü türlerini göz önünde bulundurarak renk paletleri oluşturmanıza olanak tanıyan benzersiz bir özelliğe sahiptir. Çeşitli alanlarda kullanmak üzere bir renk için onaltılık kodlar oluşturmayı ve kopyalamayı destekler. Ayrıca, renk paletini oluştururken belirli bir rengi kilitleyerek değişmeden kalmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulama, tüm temel özelliklerini ücretsiz olarak sunar. Ancak, premium sürüme yükseltme gerektiren çeşitli ücretli özelliklere sahiptir.

Renkleri karıştırmak, farklı renk paletlerini karıştırmanıza ve yenilerini oluşturmanıza olanak tanıyan birinci sınıf bir özelliktir. Görüntü renk seçici, bir görüntüden farklı renklerin seçilmesine olanak sağlayan birinci sınıf bir özelliktir.

İndirin: Pigmentler (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

4. Color Gear

unnamed 2 1

Color Gear, renk tekerleğini kullanarak renk paletleri oluşturmanıza olanak tanır. Farklı desenler ve şekiller kullanarak bir paleti ayrıntılı olarak düzenlemeye izin verir. Ayrıca, rastgele renk özelleştirmesinin benzersiz renklerle ortaya çıkmasına izin verir.

RGB ve RYB şemalarını kullanarak bir palet oluşturabilirsiniz ve renkleri oluşturmak ve kopyalamak için onaltılı kodları kullanma desteği vardır. Uygulama, oluşturduğunuz paletlerin bir listesini saklar.

Color Gear, uygulama içi satın alımlarla erişilebilen bazı premium özelliklere sahiptir. Farklı renklere ve kodlarına erişmek için bir görüntüden renk paletleri oluşturmak bunlardan biridir. Ayrıca çeşitli paletlerden alışveriş yapabilirsiniz.

İndirin: Color Gear (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

5. Color Palette (Renkleri ve Gradyanları Çıkart/Oluştur)

unnamed 1

Offbeat Apps tarafından sunulan Renk Paleti, renk paletlerinizi ve degradelerinizi oluşturmanızı sağlar. materyal, akıcı ve diğerleri gibi farklı tasarım şemaları için yönergeler kullanma. Uygulama ayrıca görüntülerden renk çıkarmayı da destekler.

RGB şemasını kullanarak bir sonraki seviyeye geçebilir ve benzersiz renklerinizi oluşturabilirsiniz. Renk Paleti, farklı renk kodlarından degradeler oluşturmaya da olanak tanır. Renkleri onaltılı kodlarda, RGB, HSV ve diğer formatlarda paylaşmanıza izin verdiği için mükemmel paylaşım özelliklerine sahiptir.

Renk Paleti tüm özelliklerini ücretsiz olarak sunar. Renkler, paletler ve degradeler dahil tüm çalışmalarınızı koleksiyonlarda saklar.

İndirin: Color Palette (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

6. Ash Studios’tan Renk Paleti Oluşturucu

unnamed 4

Ash Studios’un Renk Paleti, sıfırdan veya bir şablondan özelleştirilmiş bir palet oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca bir görüntüden renkleri çıkarabilirsiniz. Çıkarmak istediğiniz birkaç rengi ayarlayabilirsiniz. Uygulama ayrıca görüntüden herhangi bir rengi seçmek için imleç desteği sağlar ve gradyan oluşturmayı da destekler.

Tercihlerinize göre nasıl bir palet oluşturmak istediğinizi seçebilirsiniz. Tamamlayıcı, benzer, bölünmüş tamamlayıcı ve diğerleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Renk Paleti ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama içi satın alımları kullanarak kaldırabileceğiniz bazı reklamlar var.

İndirin: Ash Studios’tan Renk Paleti (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

7. Renk Toplama – Palet Stüdyosu

unnamed 5

Color Collect, bir renk kartı veya telefon kamerası kullanarak paletler oluşturmanıza olanak tanır. Güçlü renk algılama özelliğini kullanarak ortamınızdan renk paletleri alabilirsiniz.

Farklı renk paletlerini karıştırmak ve oluşturmak için daha ileri bir seviyeye de gidebilirsiniz. Uygulama, farklı benzersiz kombinasyonlar oluşturmak için renklerin rastgele seçilmesine izin verir.

Uygulamada ilham olarak etiketlenmiş palet şablonları var. Bazılarını kullanabilir ve ücretsiz sürüm altında özelleştirebilirsiniz. Uygulama ayrıca görüntülerden renk çıkarmayı da destekler.

Color Collect, premium versiyonunda bir dizi başka özellik sunar. Tüm çalışmalarınızı yedekleyerek güvenli kalmasını sağlayabilir ve palet paylaşım seçeneklerini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, ilhamlara ve palet düzenlerine daha fazla erişim sağlar.

İndirin: Color Collect (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

Renk Paleti Oluşturucu Uygulamaları ile Güzel Renk Kombinasyonları Yaratın

Renk paleti oluşturucu uygulamaları, web siteniz veya uygulamanız için tutarlı tasarım sağlamak, yeni sanat eserleri yapmak veya bir logo tasarlamak gibi çeşitli amaçlar için son derece yararlı olabilir.

Bu jeneratör uygulamaları, renkleri verimli bir şekilde seçmenize yardımcı olacak en iyi araçlardır. Yukarıda bahsedilen tüm uygulamalar, tercihlerinize uyacak bazı benzersiz özellikler sunar, böylece size en uygun olanı seçebilirsiniz.