Ana Sayfa İnceleme Alcatel’den Çocuklara Özel Akıllı Saat: ‘Alcatel Move’

Alcatel’den Çocuklara Özel Akıllı Saat: ‘Alcatel Move’

1
Alcatel'den Çocuklara Özel Akıllı Saat: 'Alcatel Move'

Dünyaca ünlü teknoloji şirketi Alcatel, giyilebilir teknolojiler alanındaki ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda giriş yaptığı akıllı saat pazarına yeni bir ürün daha sunan firmanın en son ürünü ise, çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynleri ve akıllı saat merakı olan çocukları hedefliyor.

Klasik akıllı saatlere nazaran biraz daha basit özeliklere sahip olan ürün tam anlamıyla çocuğunuzun etrafına dijital bir koruma kalkanı inşaa ediyor. Alcatel’in yeni akıllı saati ‘Alcatel Move’ sayesinde, çocuğunuzu anlık olarak takip edebiliyorsunuz ve çocuğunuz, sizin belirlediğiniz alanların dışına çıktığında anlık olarak bildirim alabiliyorsunuz. Bunlarla birlikte ‘Alcatel Move’ üzerine tanımladığınız 10 (telefon) numara ile, çocuğunuzun görüşmesini sağlayabiliyosunuz. Acil durumlar göz önünde bulundurularak acil durum tuşu eklenmiş olan saat ile, çocuğunuz normal olmayan bir durumla karşılaştığında SOS butonuna basarak size ve sizin tarafınızdan saatin rehberine kodlanmış kişilere konum gönderebiliyor, SOS mesajı ve araması yapabiliyor.

370MAH kapasiteye sahip pil ile beslenen ürün, tam dolu şarj ile 2 güne varan kullanım imkanı sunabiliyor. İnternet bağlantısını, sahip olduğu SIM yuvası üzerine yerleştirilen mobil veri hatları üzerinden sağlayan saat aynı zamanda sahip olduğu IP65 sertifikasıyla su, ısı ve toz deformasyonuna karşı mukavemet gösterebiliyor. Ülkemizde öncelikli olarak Turkcell bayilerinde satışa sunulacak olan Alcatel Move’ın piyasaya giriş fiyatı ise 449₺ olarak açıklandı. Bununla birlikte Alcatel Move’ı satın almak isteyen Turkcell mobil hat sahibi olan ebeveynlere, ürünün oldukça avantajları Turkcell fiyatlarıyla, hatlarına (fatura) yansıtılarak verilmesine de kesin gözüyle bakılıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Alcatel Move’u detaylı olarak incelemek isterseniz:

 

Ekran Özellikleri       : 0.95 inç LED Ekran

İşlemci                        : Mediatek MT2503A

Wi-Fi                           : 802.11 b/g/n

Pil                                 : 370MAH

Diğer Özellikler          : Adımsayar

Bağlantı Modu           : GSM, Wi-Fi

Ağırlık                          : 37gram

Boyut                           :  217.4mm x 20.0mm x 3.0mm

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

  1. adres defterinde kayıtlı olan isim değiştirme nasıl yapılmakta değişiklik yapamıyoruz sadece kayıtlı numarayı değiştiriyor isim değiştirmemize izin vermiyor yardımcı olabilirmisiniz ?

Comments are closed.