Ana Sayfa İnceleme Alcatel Move Band’ Akıllı Bileklik Özellikleri ve Fiyatı

Alcatel Move Band’ Akıllı Bileklik Özellikleri ve Fiyatı

2
Alcatel Move Band' Akıllı Bileklik Özellikleri ve Fiyatı

Dünyaca ünlü Fransız teknoloji şirketi Alcatel, giyilebilir teknolojiler alanında ürünler üretmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çocuklar için geliştirilen akıllı saatini satışa sunanan firmanın bu alandaki son ürünü ise, gün içerisinde bir çok işlemi kolayca takip etmenizi sağlayan ‘Alcatel Move Band’ bileklik oldu. Kullanılabilirlik bakımından oldukça zengin fonksiyonlara sahip olan ürün, aynı zamanda günlük kıyafetinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak ön plana çıkabiliyor.

‘Alcatel Moveband’ ile gün içerisinde yaptığınız tüm aktiviteleri takip edebilirsiniz. Akıllı telefonuza yükleyeceğiniz ‘Moveband’ uygulaması ile oldukça basit şekilde işlem sağlayabilir, aynı zamanda günlük olarak kendiniz adına belirlediğiniz günlük adım, kalori ve mesafe hedeflerinizi takip edebilirsiniz. Gün içerisindeki bir çok aktivitenizi takip etmenizi sağlayan ‘Moveband’ bileklik ile tıpkı gün içerisinde olduğu gibi gece boyunca uyku takibinizi de yapabilirsiniz. ‘Moveband’ akıllı uygulama üzerinde bulunan aplikasyon günlük, haftalık hatta aylık uyku takibi yapabilmenizi sağlıyor.

Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz ‘Moveband’ uygulaması ile yapabilecekleriniz tabii ki bunlarla sınırlı değil. Moveband’ bilekliğiniz ile, akıllı telefonunuza gelen aramaları, bildirimleri, e-postaları ve mesajları kaçırmazsınız. Bileklik üzerinde gömülü durumda bulunan bildirim ledleri sayesinde, telefonunuzu cebinizden çıkarmadan tüm bildirimlerinizi takip edebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Slikon malzemeden üretilmiş oldukça şık bir tasarıma sahip olan ürünün toplam ağırlığı ise 17gram. Bu ağırlık, bilekliği takmadığınız günler eksikliğini farkedememenize yol açabilir. Ürünün sahip olduğu IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı belirli seviyelere kadar mukavemet gösterdiğini söylememiz gerekir. Bluetooth 4.0 çipiyle akıllı telefonuz ile bağlantı kurmanızı sağlayan Moveband’ın üzerinde Nordic nRF51822′ işlemci yer alıyor. Free Tros’ işletim sistemine sahip olan ürün ‘USB pogo pin şarj’ teknolojisi ile şarj oluyor ve yaklaşlık 40MAH pil ile besleniliyor. Bu pil tam dolu şarj ile yaklaşık 48 saate varan kullanım imkanı sunuyor.

Siyah, Mavi ve Kırmızı renk seçenekleri bulunan Alcatel Moveband’i ülkemizde bulunan birçok zincir mağaza ve e-ticaret mağazası üzerinde 79₺ fiyat etiketiyle satın alabiliyorsunuz.

Ürünü spekslerini sıralamak gerekirse:

 

  • Boyut: 41.9x 14.2 x10.3 mm
  • Ağırlık: 17 gr
  • Bağlantı: Bluetooth 4.0
  • İşlemci: Nordic nRF51822
  • İşletim sistemi: Free RTOS
  • USB: pogo pin şarj
  • Pil: 40mAh
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

2 YORUMLAR

Comments are closed.