Ana Sayfa İnceleme Aksiyon Severler İçin Yeni Bir Aksiyon Kamerası Liquid Image Torque 368HD Ürün...

Aksiyon Severler İçin Yeni Bir Aksiyon Kamerası Liquid Image Torque 368HD Ürün İncelemesi

0
Paylaş

Güç geçtikçe teknoloji sevenlerin ve sporcuların aksiyon kameralarına olan ilgileri artıyor. Biz de sizler için yüksek adrenalin içeren doğa ve motor sporcularının tercihi olan Liquid Image Torque aksiyon kamerasını inceledik.

Hem aksiyon kamerası sınıfına hem de giyilebilir teknolojiler sınıfına giren ürün gözlük şeklinde kullanılıyor. Motor kaskınızı veya başka bir kaskın üzerine rahat bir şekilde takılabilen ürün bu anlamda oldukça konforlu bir kullanım imkanı sunuyor.

30fps‘de 1920×1080, 60fps‘de 1280×720 piksel çözünürlükte video kaydı yapabilen ve 12MP çözünürlükte fotoğraf çekebilen Liquid Image Torque, 135 derecelik geniş açılı bir kamera lensine sahip.

360hd-1

30 dereceye kadar kamera açısı değiştirilebilen cihazda otomatik beyaz dengeleme ve kayıt esnasında titreşim engelleme özelliği bulunuyor. Ayrıca ürün sahip olduğu 2M sertifikası sayesinde belirli oranda suya, neme, toza ve darbeye karşı mukavemet gösterebiliyor.

1150 MAH pil kapasitesine sahip olan cihazın pil kapağı açılabiliyor ve pil değiştirilebiliyor. Ürün tam dolu şarj ile 2 saate yakın kullanım imkanı sağlıyor.  Dahili belleği yalnızca sistemi çalıştırabilecek kadar olan cihazın hafıza mikro sd kart yardımıyla 32GB‘a kadar genişletilebiliyor.

360hd-2

Ürün içerisindeki medyaları hem Google Play Store hem de App Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebileceğiniz Liquid Image uygulaması ile dışarıya aktarabiliyorsunuz. Ayrıca üründeki görüntüleri canlı olarak internet bağlantısı üzerinden aynı uygulama üzerinde takip edebiliyorsunuz. Liquid Image uygulamasının aynı zamanda uzaktan kumanda özelliği de bulunuyor.

360hd-3

Ortalama satış fiyatı 1249TL olan ürünün özellikle off-road sporcularının, kayak severlerin, bireysel atv ve motosiklet kullanıcılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin