Ana Sayfa Mobil Akıllı Telefonunuz İçin Oldukça Etkili Bir Anti Virüs Uygulaması: ‘AVG Anti Virüs’...

Akıllı Telefonunuz İçin Oldukça Etkili Bir Anti Virüs Uygulaması: ‘AVG Anti Virüs’ Uygulama İncelemesi

0
Akıllı Telefonunuz İçin Oldukça Etkili Bir Anti Virüs Uygulaması: 'AVG Anti Virüs' Uygulama İncelemesi

Günümüz dünyasında günlük hayatımızın vazgeçilmez objelerinden biri olan akıllı telefonlarımız, her geçen gün biraz daha geliştirilen donanımları ve işletim sistemleriyle hayatımızı kolaylaştırmaya tüm hızıyla devam ediyor. Bununla birlikte akıllı telefonlarımızın performansının düşmesine sebep olan zararlı yazılımlarının sayısı ve çeşidi de her geçen gün biraz daha artıyor.

Biz de sizler için akıllı telefonlarınızı istenmeyen yazılımların sebep olabileceği performans düşüklüğü sorunuyla karşılaşmamanız adına geliştirilen anti virüs uygulamalarından, oldukça etkili olduğunu düşündüğümüz AVG Anti Virüs uygulamasını inceledik.

Uygulamaya, telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz şekilde ulaşabiliyorsunuz ve uygulamanın pro versiyonunu 30 gün boyunca ücretsiz şekilde kullanabiliyorsunuz.  Ücretsiz deneme süresinin ardından ise dilerseniz uygulamanın Pro versiyonunu satın alarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Uygulama marketinizden oldukça basit şekilde indirilen AVG Anti Virüs, Hizmet Politikası Şartlarını kabul etmenizin ardından akıllı telefonunuzda etkin bir şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Uygulama ile yapabileceğiniz ilk işlem olarak, Uygulama ana ekranında bulunan Tara butonuna basarak hızlı bir sistem taraması başlatmanızı tavsiye ederiz. İlk taramanın ardından size sunulacak rapor, cihazınızın son durumu gösterecek ve yapmanız gerekenler konusunda yolunuzu aydınlatacaktır.

AVG Anti Virüs uygulaması ile sisteminizi başarılı şekilde koruyabildiğiniz gibi, telefonunuzun performansını arttırabilmek adına, açık kalan uygulamaların kapatılması konusunda, uygulamanın ana ekranında bulunan Performans bölümünü kullanabiliyorsunuz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ana ekranda bulunan Gizlilik bölümünde ise, telefonunuzda bulunan uygulamaları şifreleyebiliyor, gizlemek istediğiniz resim, müzik ve video dosyalarınızı gizleyebiliyorsunuz. Ayrıca Gizlilik bölümünde bulunan web tarayıcısı ile hiçbir geçmiş izi bırakmadan internet sitelerinde gezinebiliyorsunuz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

AVG Anti Virüs uygulamasının en etkileyici yanlarından biri de Hırsızlık Koruması özelliği. Uygulama üzerinde Hırsızlık Korumasını etkinleştirerek, açmış olduğunuz AVG hesabınız ile, akıllı telefonunuzun konumunu takip edebiliyor, cihazınızı şifrelebiliyor ve gerektiğinde cihaz içinde bulunan tüm verilerin, tek bir komut ile, silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

AVG hesabınızı oluşturduktan sonra hesabınızı doğrulamanızın ardından, cihazınızı https://www.avgmobilation.com/en/ adresi üzerinden takip edebiliyor, kilitleyebiliyor ve uzaktan sıfırlayabiliyorsunuz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA