Ana Sayfa Haberler Akıllı Telefonunuz İçin Hologram Holapex

Akıllı Telefonunuz İçin Hologram Holapex

0
Paylaş

hologram-holapex1

Mobil cihazlarda hologram teknolojisinin temelleri atılmaya başlandı.Kickstarter üzerinden tanıtılan Holapex adındaki bu ürün sayesinde hologram görüntüler alabiliyoruz.Holapex en dayanıklı malzemeyi seçebilmek için 1200 saate kadar test etmiş ve hd görüntü hiç bozulmadan yansıtılmış. Holapex üretilebilecek en ince plastik malzemelerden üretilmiş.

hologram-holapex2

Ios ve android ile uyumlu çalışan bu aksesuar en fazla 2.3 kg ağırlığa kadar çıkıyor.Holapex Light sürümünde 4 inç genişlik ve 2 inç yüksekliğinde ve 4-6 inç telefonlarla tam uyumlu olarak çalışıyor.Tablette kullanmak istiyorsanız Holapex VIVID modelini tercih etmeniz gerekiyor.6 inç uzunluk ve 3 inç yüksekliğe sahip bu modelde 7-12 inç arası cihazlarda tam uyumlu çalışıyor.

hologram-holapex3

Çalışma prensibi oldukça basit ve cihazlarımızla herhangibir bağlantı gerektirmiyor.Ekranda 4 parça halinde bulunan görüntüyü piramitin merkezinde bir araya getirmek için sadece ekrandan ışığın yansıması yeterli oluyor.Youtube üzerinde hologram uyumlu birçok video bulunyor.Holapex içinde bir uygulama mevcut tabi ki.Uygulama ile kendimizin hologramınıda oluşturabiliyoruz.Telefon için olan modeli 20$, tablet için olan modelide 30$ dansatışa sunuluyor. 

Burak Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.