Ana Sayfa Haberler Akıllı Saatlerde Kasım Ayı İndirimleri

Akıllı Saatlerde Kasım Ayı İndirimleri

0

Giyilebilir teknolojiler alanının en hızlı tüketilen ürün gruplarından olan akıllı saatlerin kullanım oranı her geçen gün biraz daha yükseliyor. Başlarda piyasayı domine eden bir çok markanın ürün gamında yer alan akıllı saat ürünleri günümüzde hemen hemen her markanın ürün yelpazesinde bulunuyor. Tıpkı akıllı telefonlar gibi giriş seviyesi, orta segment ve amiral gemisi segmentinde olmak üzere üç farklı ürün segmentinde ürünlerin yer aldığı akıllı saat pazarında 2020 son günleri olan Kasım ayı indirimleri içerisinde yer alan ürünleri sizler için derledik.

 

Huawei Watch GT2 e

454×454 piksel çözünürlüğe sahip 1.39 inç büyüklükte AMOLED ekrana sahip Huawei Watch GT2 e serisi, Huawei’nin 2020 model akıllı saatlerinden olsa da, ürün 2019 yılının son aylarında tüketicilerin beğenisine sunulmuştu. Halefi olan Huawei GT 2 serisinden teknik anlamda herhangi bir eksikliği bulunmayan üründe klasik akıllı saat fonksiyonlarının yanısıra kandaki oksijen seviyesini ölçebilen oksimetre sensörü yer alıyor. Tüm dünyanın Covid-19 salgını ile mücadele ettiği bugünlerde, akıllı saatinizde oksijen sensörünüzün yer alıyor olması önemli bir artı olarak göze çarpıyor. 2020 yılının son çeyreğinde artışa geçen döviz kuru oranlarına rağmen 820₺ ile 910₺ arasında fiyat bandında satın alınabilen ürünü teknodestek.com.tr olarak en iyi fiyat/peformans ürün olarak seçtik.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Huawei Watch GT2 e’nin diğer artılarını sıralamak gerekirse;

 

*Tam dolu tek şarj ile 14 Güne varan pil kullanım oranı,

*Android ve iOS işletim sistemi uyumluluğu,

*50 metreye kadar sıvı mukavemeti

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Huawei Watch GT 2

454×454 piksel çözünürlüğe sahip 1.39 inç büyüklükte AMOLED ekranın yer aldığı ürün, Huawei’nin 2019 yılında akıllı saatler alanında amiral gemisi ürünü idi. Her ne kadar aradan 1 yıl geçse de popülasyonunu kaybetmeyen ürün paslanmaz çelikten oluşan muhteşem kadranı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Huawei Watch GT 2 e serisinden farklı olarak telefon üzerinden sesli görüşme özelliğine de sahip olan Huawei Watch GT 2’de aynı zamanda sürekli açık ekran özelliği de yer alıyor. 50’ye yakın spor dalında egzersiz takibi sağlayabildiğiniz Huawei Watch GT 2’nin, stres ve kandaki oksijen seviyesini gösteren monitörleri de bulunuyor. 2019 yılının kafaya oynayan akıllı saatleri arasında yer alan ürün, artan kur oranlarına rağmen Kasım ayı fırsatlarında 1210₺ ile 1350₺ arasında değişen fiyat etiketlerinden satın alınabiliyor.

 

Huawei Watch GT 2’nin artılarını sıralamak gerekirse;

 

*14 güne varan pil kullanım süresi,

*Telefon görüşmesi özelliği

*Paslanmaz çelik kasa

 

Samsung Galaxy Watch Active 2

Akıllı saat pazarının tartışmasız en büyük lideri Apple’ın Apple Watch’a rakip olabilecek ürünler geliştirilen Samsung Galaxy Watch ailesinin geçen seneki amiral gemisi Samsung Galaxy Watch Active 2’de Kasım ayında fiyatıyla dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Klasik akıllı saat fonksiyonlarının yanısıra, akıllı saat üzerinden telefona dokunmadan mesaj yazma imkanı sağlayabilen ve Yoube gibi uygulamalar üzerinden video izlemenize olanak sağlayabilen ürünün 44mm kadrana sahip versiyonu Kasım ayı fırsatlarında 1500₺ ile 1650₺ arasında fiyat etiketlerinden satın alınabiliyor. Fonksiyonları bakımından akıllı saat ürünleri arasında en iyilerden diyebileceğimiz üründe 360×360 piksel Süper AMOLED ekran yer alan üründe 340 Mah pil yer alıyor. Bir çok ürünün yer aldığı listenin en az kusur bulunabilecek ürünü olarak gösterebileceğimiz Galaxy Watch 2’nin yumuşak karnı olarak düşük pil kapasitesini gösterebiliriz. Hemen hemen günde bir kez tam şarja ihtiyaç ürünün alüminyum kasa olması da bir diğer dezavantaj. Ancak yine de tam fonsikyonlu bir akıllı saat almak isteyen kullanıcılara bu fiyat etiketlerinden alabilecekleri en iyi akıllı saatin Samsung Galaxy Watch Active 2 olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Samsung Galaxy Watch Active 2’nin artılarını sıralamak gerekirse;

 

*Gelişmiş akıllı saat fonksiyonları,

*Uygulama yüklenebilmek,

*Twitter, Goole Translator

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA