Ana Sayfa İnceleme Akıllı Bere İncelemesi

Akıllı Bere İncelemesi

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Soğuyan havalarla birlikte günlük hayatta kullanmaya başladığımız kıyafetlerden biri de hiç şüphesiz berelerdir. Gelişen teknolojiyle birlikte bereler yalnızca bizi soğuktan koruyan kıyafetlerden olmaktan çıkıyor. ‘Akıllı bere’ler sayesinde telefonunuzu cebinizden çıkarmadan müzik dinlebiliyor, telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

bere1

Giyilebilir teknoloji ürün gamında bulunan eşya sayısı gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün biraz daha artıyor. Akıllı saat ile başlayan giyilebilir teknolojiler akıllı gözlük, akıllı bileklik derken akıllı şapkaya kadar ilerledi.

 

Birçok farklı marka tarafından geliştirilen bu bereler bluetooth teknolojisi sayesinde akıllı telefon ve tabletlerde bağlantı kurarak günlük hayatımızda bizlere kolaylıklar sağlıyor.  Özellikle soğuk günlerde yaptığımız telefon görüşmelerinde ellerimizi montumuzun cebinden çıkarmadan görüşme yapmamızı sağlayan ve bu sayede elimizin üşümemesini sağlayan bereler aynı zamanda şapka ile yapacağımız uzun yolculuklarda müzik dinlememizi sağlıyor.

bere2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Berelerin içerisine yerleştirilen kulaklık kısmının üzerinden ses seviyesini belirleyebileceğimiz tuşlar da yer alıyor. Aynı zamanda berelerimiz kirlendiğinde yıkayabilmeniz için kulaklık kısmını çıkarabiliyorsunuz. Bu mekanizmanın çalışabilmesi için tüm kablosuz elektronik cihazlar gibi akıllı berelerinde şarj olması gerekiyor. Basit bir USB kablosu ile bile akıllı bereleri şarj edebiliyorsunuz. Ürünler ortalama 1 saatte tam şarj kapasitesi ile şarj edilebiliyor ve bu şarj kesintisiz 4 saat telefon görüşmesi ya da aralıksız 4 saat müzik dinlemesi için yeterli olabiliyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA