Ana Sayfa Destek AirTies Air 5650 Modem Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?

AirTies Air 5650 Modem Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?

0
Paylaş

Ülkemizde en çok kullanılan modem markalarından biri olan AirTies’in Air5650 modeminde yazılım güncelleme işlemleri nasıl yapılır, sizler için derledik.

İşlemlerimize, modemimizi LAN1 girişinden ethernet kablosu ile bilgisayarımıza bağlayarak başlıyoruz.

Daha sonra bilgisayarımızdan boş bir internet tarayıcısı açıyoruz ve adres satırına 192.168.2.1 yazarak arayüz ekranlarına ulaşıyoruz. Bu adımda karşımıza şifre ekranı gelecektir. Şifreye hiçbirşey yazmadan direkt giriş yapıyoruz. (Bazı modellerde şifre bölümüne ttnet yazmanız gerekebilir)

air-ties-5650-1

Arayüze girmemizin ardından sol taraftaki menü çubuğumuzu aşağı yönde kaydırarak önce Araçlar menüsü daha ordan da Yazılım Güncelleme bölümüne giriyoruz.

air-ties-5650-2

Daha sonra Yazılım Güncelleme bölümünde bulunan Dosya Seç tuşuyla yeni modem yazılımımızı seçiyor ve Güncelle butonuna basıyoruz. AirTies modemler ile ilgili en güncel yazılım versiyonlarına www.airties.com.tr/support/dcenter/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

air-ties-5650-3

Önemli Hatırlatma: Yazılım güncelleme işlemimizin ardından modemimizi arka kısımda bulunan Reset çukuruna toplu iğne veya kürdan ile 10 saniye boyunca basarak resetleme işlemini yapmamız faydalı olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.