Ana Sayfa Haberler Airties Air 4430 Kablosuz Ağ Ayarları

Airties Air 4430 Kablosuz Ağ Ayarları

6
Paylaş

Öncelikle cihazınız ve bilgisayarınız arasına lbir Ethernet (LAN) kablosu takınız.

Web tarayıcınızın “Adres” kısmına cihazınızın Web arayüzünün varsayılan adresi olan http://192.168.2.254 IPadresini yazıp “Enter” a basınız.

Şifre” alanını boş bırakıp “Tamam” tuşuna basarak giriş yapabilirsiniz.

air1

Karşınıza “Kurulum Sihirbazına Hoşgeldiniz” ekranının gelmesi durumunda “Gelişmiş Ayarlar” butonuna tıklayarak ayarlar bölümüne geçiş yapınız.

air2

Cihazın Web arayüzünde “KABLOSUZ” ana menüsünün altında “Kablosuz Ağ Ayarları” menüsüne girerek, ekrana gelen “Kablosuz Ağ Ayarları” sayfasında “Çalışma Modu” seçeneğini “Erişim Noktası” olarak seçiniz.

“Kablosuz Ağ Adı” bölümüne kablosuz ağınız için Türkçe karakter(harf) kullanmadan bir isim oluşturabilirsiniz.

“Güvenlik” seçeneğinde “WPA+WPA2” seçeneğini seçiniz. “Kablosuz Şifre” kısmına en az 8 karakterden oluşan parola girip Kaydet butonuna basınız.Örnek;

air3

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

6 YORUMLAR

  1. Reset atabilirsiniz veya air4430.local arayüz girişi yaparak modem eslestirmesini iptal edebilirsiniz

  2. resetlersen gorürsün yoksa baglı oldugun modem olarak gordugu ıcın kendısını ip direk ana modeme gider. Tekrar ayarlamak için resetleyin anca oyle ulasırsınız arayuze.

  3. genelde ezbere yapılmış kurulum tarifleri var ancak 192.168.2.254 adresine girmeden önce ethernet bağlantı ayarlarından elle ip vermemiz gerekiyor. elle ip verilecek olan adres 192.168.2.50 ve alt ağ maskesi de standart 255.255.255.0 şeklinde otomatik geliyor. gerisi ise aynı anlatımlardaki gibi olacak ancak isteyenler google amcaya “airties air 4430 kurulumu nasıl” diye sorarak yardım alabilir…

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.