Ana Sayfa İnceleme Airties 2610 Kablosuz USB Adaptör

Airties 2610 Kablosuz USB Adaptör

0

Hızı düşük olan dizüstü bilgisayarınızı hızlandırmak veya masaüstü bilgisayarınızı kablosuz kullanmak istiyorsanız, Airties Air 2610 ihtiyacınızı karşılayacak bir cihaz.

Kullanmış olduğumuz dizüstü bilgisayarların çoğu kablosuz anlamda düşük özelliklere sahiptir, cihazınızı hızlandırmak ve AC hızında bağlantı yapmak için kullanabileceğiniz nadir cihazlardan biridir.

Laptop cihazınızı hızlandırmak için Airties 2610 cihazını kullanarak modeminizin desteklediği durumlarda 866 Mbps‘ye kadar hız alabilirsiniz.

Etrafta bulunan kablo kalabalığından kurtulmak için masaüstü bilgisayarınızı isterseniz kablosuz hale getirip kablodan kurtulabilirsiniz.

2610-2

WPS ile tek tuş kurulumu yapılabilen cihaz 2.4 ghz ve 5 ghz özelliğine sahip Airties 2610 yeni nesil kablosuz teknoloji ile internetin keyfini çıkartmak için yüksek performans sağlar.2610-3

Cihazın kullanım amacı mevcut sinyali geniş alanlarda sağlamak değil; hali hazırda bulunan kablosuz bağlantınızın hızını artırmak veya kablolu bağlantı yaptığınız bilgisayarınızı kablosuz hale çevirmek.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.