Ana Sayfa Haberler AirPods’a Rakip Çıktı: “B&O Play E8”

AirPods’a Rakip Çıktı: “B&O Play E8”

0
Paylaş

Apple’ın geçtiğimiz yıl tüketicilerin beğenisine sunduğu kablosuz kulaklık seti AirPods’a, aradan geçen bir yılın ardından nihayet dişli bir rakip çıktı. Danimarkalı ses ve görüntü teknolojileri üreticisi Bang&Olufsen tarafından geliştirilen ve B&O Play E8 ismi verilen, tamamen kablosuz tasarıma sahip olan kulaklık, geçtiğimiz günlerde IFA 2017’de tanıtılarak tüketicilerin beğenisine sunuldu.
AirPods’a Rakip Çıktı: “B&O Play E8”
B&O’nun tüm ürünlerinde olduğu gibi oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olan B&O Play E8 aynı zamanda sıvı ve toz temasına karşı mukavemet gösterebilen dayanıklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Gelen aramaları cevaplamak ve müzik kontrollerini sağlamak için ürün üzerine yerleştirilen dokunmatik yüzey, ürün kullanımını oldukça basite indirgiyor. Bunun yanı sıra B&O Play E8 için özel olarak geliştirilen Transperancy (Şeffaflık) modu, kulaklığı kullanırken dış dünyadan tamamen soyutlanmanızı sağlıyor. Ürünün en dikkat çekici özelliği olarak ön plana çıkan Transperancy modu, bulunduğunuz ortam ile var olan tüm bağınızı keserek tamamen sese odaklanmanızı sağlıyor.

B&O Play E8’i Android ve iOS tabanlı birçok akıllı telefon modeliyle sorunsuz şekilde eşleştirebiliyorsunuz. Play Store’da ve App Store’da bulunan uygulaması (application) sayesinde, ton dengesi, sahne genişliği ve ekolayzır gibi ses ayarlarını yapabiliyorsunuz. Tam dolu pil ile maksimum performansta 4 saate varan pil kullanım ömrü sunan ürün, yaklaşık 1 saatlik şarj süresinin ardından tam doluluk oranına ulaşabiliyor. Tıpkı AirPods’ta olduğu gibi taşıma çantası içerisinde şarj olan ürünün taşıma çantası da kulaklıkta olduğu gibi niş tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Piyasaya giriş tarihi ve fiyatı hakkında henüz açıklanmış bir bilgi bulunmayan ürünün, 12 Eylül tarihinden itibaren 299$ fiyat etiketiyle vitrinlerdeki yerini alacağı konuşuluyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.