Ana Sayfa Haberler AirDroid İle Dosyaları Yedekleme

AirDroid İle Dosyaları Yedekleme

1

Android platformunda dosyalarınızı bilgisayarınıza yedekleyebileceğiniz birçok uygulama mevcut. Fakat AirDroid uygulaması diğer uygulamalara göre biraz daha farklı. Dosya aktarımınızı kablosuz ağ üzerinden sağlıyorsunuz. Yani cihazınız ile bilgisayar aynı ağa bağlı olması gerekiyor. Şimdi uygulamanın kullanımına geçelim. Öncelikle Google Play Store’a girelim ve AirDroid uygulamamızı mobil cihazımıza indirelim.

airdroid1

İndirilen uygulamayı açtığımızda karşımıza direkt olarak aşağıdaki gibi bir sayfa geliyor. Kırmızı şeritlerle gösterdiğimiz bölümde bir IP adresi var. Bu IP adresini bilgisayarımızdaki internet tarayıcımıza yazalım ve ENTER’a basalım.

airdroid2

 

airdroid3

IP adresini yazdıktan sonra telefonumuza bir uyarı gelecek. Bu uyarıya “Kabul et” diyelim.

airdroid4

Web sayfamız açıldıktan sonra karşımızdaki gibi bir ekran geliyor. Burda isterseniz mesajlarınızı görüntüleyebilir, isterseniz arama günlüğünüzü kontrol edebilir, isterseniz cihazınızda yüklü olan programlarınızın APK’larını indirebilir, isterseniz de “Dosyalar” başlığı altından cihazınızdaki ve hafıza kartınızdaki dosyaları görüntüleyip, bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

airdroid5

 

Uygulamayı indirebileceğiniz direkt link;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.