Ana Sayfa Bilgisayar Adobe, iPhone ve iPad’ler için Yeni Photoshop Uygulamasını Duyurdu!

Adobe, iPhone ve iPad’ler için Yeni Photoshop Uygulamasını Duyurdu!

0

Adobe Max İPad ve iPhone için Photoshop uygulamasını yeni özellikleri ile birlikte duyurdu.

İPad Photoshop işlevselliğini etkinleştirmek için Adobe’nin yapay zeka motoru Sensei’yi kullanabilirsiniz. Adobe ayrıca gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanan iPad için Adobe Illustrator sürümünü de açıkladı.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kullanıcıların masaüstünden uzak projeler üzerinde çalışmasına izin veren yeni uygulama, bir proje oluşturmak ve ortak çalışanlarla paylaşmak için gereken her şeyi içeriyor.

Photoshop Camera ayrıca gelecek yıl Adobe bünyesine katılıyor. Uygulama, kullanıcıların görüntüleri bir iPhone’dan doğrudan kaydetmelerini, düzenlemelerini ve paylaşmalarını sağlar. Adobe Sensei AI ile güçlendirilmiş, nesneleri tanıyabilir ve gerçek zamanlı olarak akıllı önerilerde bulunabilir.

Profesyonellerin Ötesinde Yaratıcılık

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Adobe, Spectrum yazılımını geliştiricilere sunacağını duyurdu. Spektrum, uygulamalar arasında ortak arayüzler oluşturmak için bir çerçevedir.

Ortak bir arayüz, kullanıcıları daha üretken hale getirecek ve yeni kullanıcı arayüzü öğrenmek zorunda kalmazlarsa yeni uygulamalar da denemeyeceklerdir.

Adobe, açılış sırasında tüm ürünlerinde performansı artırmasının yanı sıra hataları ve çarpışma oranlarını önemli ölçüde düşürdü.

Kolay AR Oluşturma

Adobe ayrıca Aero yazılımını Max’te başlattı. Aero, artırılmış gerçeklikle sürükleyici, etkileşimli deneyimler yaratmaya yarayan bir araçtır.

Adobe ayrıca, Content Authenticity Initiative’i başlatmak için Twitter ve The New York Times ile bir ortaklık yaptığını açıkladı.

Sistem, tüketicilerin bir içerik parçasının güvenilirliğini yargılamasına izin verirken içerik yaratıcılarının çalışmaları için içerik satın almaları garanti altında alınmış olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA