Ana Sayfa İnceleme ACER PREDATOR 17X ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

ACER PREDATOR 17X ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

0
Acer Predator 17x , Acer Predator 17x Fiyatı, Acer Predator 17x Özellikleri, Predator 17x, Acer

Acer, oyun bilgisayarlarının en son ve üst seviyeli serisi Predator 17X için Türkiye’de satışına start veriyor. Oyun meraklılarının ilgisini çekecek birçok özelliğe sahip bir seri. Predator 17X‘in beraberinde gelen özellikleri sizler için inceledik.

Predator 17X‘in öne çıkan özelliklerinin başında NVIDIA®GeForce®GTX980 ekran kartı ile 17.3 inç boyutunda, 4K çözünürlükte ekranı ve 3‘lü fan soğutma sistemiyle geliyor. Bu yönüyle güç ve performansı üst seviyeye taşımayı hedefleyen Acer, başarılı olacağı konusunda oldukça iddialı. Fanlardan biri ön panelde içeriye soğutma sağlarken, arka tarafta bulan 2 fan ise işlemci ve ekran kartının soğutmasını sağlayarak ısınma sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyor.

3

64GB DDR4 RAM ile karşımıza çıkan modelde hız aşırtma ile oyuncular, CPU için 4.0GHz‘e kadar; GPU için 1310MHz‘e kadar ve VRAM için de 3.7GHz e kadar sınıfının 1 numarası olarak turbo hızı kullanabilecekler. İşlemci olarak da İntel Core i7-6820Hk kullanılmış olması da dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürünün klavyesine baktığımızda ise oyunlarda kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile yön tuşları ve yine oyunlarda yönler için kullanılan W,A,S,D tuşları kırmızı renkle belirlenmiş. Touchpad kenarlarına uygulanan ışıklandırmayla şık bir görüntü sunarken Touchpad’in kapalı mı açık mı olduğunu kolayca fark etmemizi sağlıyor. Aynı zamanda Touchpad‘in yanına da açıp kapamak için tuş eklenerek ayarlara uğraşmaktan bizi kurtarıyor.

2

Predator 17X’te veri aktarım hızı, SATA-SSD RAID 0 dizisinde DDR4-2133 bellek ve kurumsal seviyede NVMe PCIe katı hal sürücüleri ile iyileştirilmiş. Killer Double Shot Pro sayesinde Ethernet ve Wi-Fi bağlantısının aynı anda yapılmasına olanak sağlanmış. Bu sayede ethernet bağlantısı ile oyun oynarken aynı anda Wi-Fi üzerinde müzik dinleme, tv izleme gibi farklı işlemleri de yapabilmenize imkan sağlıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Predator 17X‘in ağırlığı 4.5kg‘dır. Acer Predator 17X, Türkiye satış fiyatı ise 8999TL olarak belirlenmiştir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA