Ana Sayfa İnceleme Acer Chromebook Tab 10 Özellikeri ve Fiyatı!

Acer Chromebook Tab 10 Özellikeri ve Fiyatı!

0
Acer Chromebook Tab 10 Özellikeri ve Fiyatı!

Google’ın, dizüstü bilgisayarlar için geliştirdiği işletim sistemi Chrome OS, bu kez Acer tarafından düzenlenen etkinlikte Acer Chromebook Tab 10 adıyla kullanıcılarına tanıtıldı.

Chromebook Tab 10 kullanıcıları, çalışmalarını ve uygulamalarını, 9.7 inç büyüklüklüğe ve 2018×536 pixel çözünürlüğe sahip ekran ile rahatlıkla yapabilmekte ve kullanabilmekte. 4GB RAM ve 32 GB eMMC hafızanın eşlik ettiği bu tablette MicroSD desteği de mevcut. Bunların yanı sıra, cihaz enerjisini 34 Wh’lık bir bataryadan aldığı için 9 saate kadar da kullanım ömrü sunuyor.

Acer Chromebook Tab 10 Özellikeri ve Fiyatı!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Google Play uygulama mağazası ve uygulamarını tümüyle destekleyen Acer Chromebook Tab 10 sayesinde kullanıcılar, birlikte çalışarak keşfetmeyi ve etkileşime geçmeyi sağlayacak olan Android uygulamalarına erişebiliyor. Ön taraftaki 2MP çözünürlüğünde HD web kamerası, çift hoparlör; arka tarafta ise 5MP çözünürlüğünde video ve fotoğraf çekme imkanı sunan arka kamera bulunuyor. Tablete, Google Expeditions AR sanal gerçeklik özelliklerinin eklenmesi dikkat çekiyor. Cihazla birlikte 1 adet Wacom EMR stylus kalem geliyor. Kullanıcılar, bu şekilde etkileşimli uygulamalarla rahatça çalışıp, not alıp, önemli buldukları yerleri rahatlıkla kaydedebiliyorlar. Wacom EMR stylus kalem, kasadaki özel bölmede bulunuyor, pil gerektirmiyor ve düşmeye karşı da dayanıklı.

 

Yurtdışı menşeili olduğundan dolayı döviz kuru üzerinden fiyatlandırılan Acer Chromebook Tab 10’u 329$ fiyat etiketinden alabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA